Jak si vedli hráči Manchesteru United o tomto víkendu na hostování?

Hráči, kteří o víkendu nehráli:
Nick Powell (Wigan, zranění), Tom Thorpe (Birmingham City, zranění), Tyler Blackett (Birmingham City, nedostal se do nominace)

Wilfried Zaha – Cardiff City – Hull City 0:4
Anglický záložník Wilfried Zaha nastoupil v základní sestavě domácího týmu, ale nepodal moc dobrý výkon, i když se dostal do jedné šance, kterou nevyužil. Do statistik zápasu se zapsal pouze žlutou kartou a už po prvním poločase jej nahradil Mats Daehli.

Will Keane – Charlton – QPR 1:0
Útočník Will Keane začal utkání proti Charltonu na lavičce náhradníků a na hřiště se dostal v 59. minutě, když nahradil Juniora Hoileta. Keane se ale nedostal do žádné výraznější šance. O osudu utkání rozhodl Jackson, který vstřelil vítěznou branku utkání v druhé minutě nastaveného času.

Federico Macheda – Blackpool – Birmingham City 1:2
Útočník Federico Macheda odehrál celých 90 minut utkání a až v nastaveném čase jej vystřídal Caddis. Macheda se sice v utkání střelecky neprosadil, ale podal slušný výkon. Připravil také druhou branku pro Lee Novaka.

Tom Lawrence, Sam Johnstone – Yeovil Town – Doncaster 1:0
Útočník Tom Lawrence odehrál v domácím dresu celé utkání a vedl si velmi dobře. Tom nastoupil na pravém kraji zálohy a po jedné z jeho akcí se kopala penalta, kterou proměnil Hayter a zajistil svému týmu vítězství 1:0. Za hosty odchytal celé utkání Sam Johnstone. Ten v utkání předvedl několik skvělých zákroků a překonal jej pouze zmíněný Hayter z pokutového kopu.

Charni Ekangamene, Sam Byrne – Carlisle – Rotherham 1:2
Záložník Charni Ekangamene odehrál za Carlisle celé utkání a i přes porážku předvedl solidní výkon a ukázal, že je na svůj věk velmi zkušeným hráčem. Útočník Sam Byrne se dostal na hřiště až v 68. minutě, ale nevytvořil si žádnou střeleckou příležitost.

Jack Barmby – Northampton – Hartlepool 2:0
Útočník Jack Barmby odehrál 66 minut utkání, poté jej vystřídal Compton. Barmby se během svého pobytu na hřišti dostal do několika šancí, ale žádnou nedokázal přetavit ve vstřelenou branku.

Marnick Vermijl – NEC Nijmegen – PSV Eidhoven 0:2
Belgický obránce Marnick Vermijl odehrál celé utkání proti PSV, ale proti favoritovi utkání neměl jeho tým šanci.

Bebe – Setubal – Pacos de Ferreira 4:0
Záložník Bebe odehrál celé utkání, ale stejně jako celý tým podal velmi špatný výkon.

Angelo Henriquez – Real Zaragoza – Real Madrid B 0:2
Chilský útočník po dlouhé době nastoupil v základní sestavě domácího týmu, ale v utkání se moc nepředvedl. Do druhého poločasu už nenastoupil a nahradil jej Roger.

Zdroj: MUFClatest.com