28/07/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Mediálne správy

Rooney: „Tohle je velký výsledek“

Wayne Rooney se vyjádřil, že ve včerejším zápase s Crystal Palace bylo velmi důležité držení míče, stejně jako využití dvou šancí ke vstřelení gólů, díky nimž si United ze Selhurst Parku odvezli všechny body.

Po tom, co Robin van Persie z penaltového kopu, který svým průnikem zajistil Patrice Evra, vstřelil úvodní gól utkání, pojistil přesným zásahem rovněž po asistenci francouzského obránce výsledek přesnou trefou Wayne Rooney.

 

Tohle je velký výsledek,“ nechal se slyšet anglický útočník. „Nehráli jsme deset dní, takže tohle je pro nás velmi důležité. Je to dobré vítězství. Myslím, že jsme hráli dobře, přičemž jsme skvěle posunovali míč. Mohli jsme si ale vytvořit mnohem více šancí. Většinou jsme měli míč pod kontrolou a věděli jsme, že pokud se nám podaří vstřelit první gól, druhý už přijde sám. První branka je velmi důležitá, díky Bohu se Robin z penalty nemýlil. Poté se nám podařilo vstřelit druhý gól a tři body byly naše.“

 

Rooney vstřelil svůj první gól od Boxing day, kdy se trefil do sítě Hull City, přičemž se mu branku po Evrově pasu podařilo trefit opravdu excelentně. Červená desítka také tvrdí, že necítí žádný tlak po tom, co podepsal nový, luxusní kontrakt.

 

Snažil jsem se hrát co nejlépe a pomoct týmu k vítězství. I kdybych novou smlouvu nepodepsal, dal bych do zápasu 110%. Co se týče mého gólu, tak musím přiznat, že mi sedl parádně. Věděl jsem, že když míč trefím s citem, může z toho být branka. Díky Bohu se tak stalo.“

 

Zdroj: ManUtd.com


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!