31/07/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Mediálne správy

United se utkají s italskými giganty

Manchester United se v rámci letní přípravy střetne na turné v USA s italskými kluby AS Řím a Inter Milán, do kterého po této sezoně pravděpodobně přestoupí srbský obránce Nemanja Vidič.

Zápas s AS Řím odehrají Rudí ďáblové v Denver Sports Authority Field 26. července, načež odcestují do Washingtonu, kde 29. července sehrají přátelské utkání s týmem Interu Milán. Tyto zápasy pak budou součástí turnaje International Champions Cup pro rok 2014.

 

S AS Řím hrál Manchester United naposledy v sezoně 2007/2008, přičemž italský celek ve čtvrtfinále Ligy mistrů zdolali s celkovým skóre 3:0. Celou soutěž pak nakonec také vyhráli. S Interem Milán se pak naposledy utkali v osmifinále stejné soutěže o rok později, přičemž i přes milánský celek dokázali postoupit, a to s celkovým skóre 2:0. V tomto roce došli Rudí ďáblové do finále Champions League.

 

Ředitel příslušného oddělení Richard Arnold řekl: „Tyto zápasy proti silným soupeřům prověří tým Davida Moyese pro sezonu 2014/2015. Ve Washingtonu DC hrál klub naposled v roce 2011, a to proti Barceloně, přičemž byl zápas velmi sledován. Co se týče Denveru, tak do tohoto města klub zavítá vůbec poprvé, na což se velmi těšíme. United mají ve státech více než osm milionů fanoušků a tour po USA pod hlavičkou Aon jim klub, jež milují, velmi přiblíží.“

 

Aon, jež zaštiťuje celé tour, nabízí svým klientům služby v oblasti řízení rizika, pojištění, zajištění zprostředkování a řešení problémů v oblasti lidských zdrojů.

 

Greg Case, ředitel a generální manažer této společnosti, řekl: „Jsme nadšeni, že se s Manchesterem United vracíme do USA. Je to skvělá příležitost ukázat společné hodnoty a společné úsilí o dokonalost. Spolupráce s Manchesterem United nás dostane blíže ke klientům, školám a americké veřejnosti vůbec. Na tour 2014 se velmi těšíme, jelikož poskytujeme naše služby klientům ve více než 120 zemí, přičemž řada našich služeb je velmi příbuzná fotbalovému prostředí.“

 

Zdroj: ManUtd.com


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!