25/02/2021

Jak si vedli hráči United na hostování?

Jak si vedli hráči Manchesteru United o víkendu na hostování?

Hráči United, kteří o víkendu nehráli:
Nick Powell (zranění, Wigan), Tom Thorpe (zranění, Birmingham City), Tyler Blackett (lavička náhradníků, Birmingham City), Anderson (lavička náhradníků, Fiorentina), Charni Ekangamene a Sam Byrne (zápas Carlisle United byl kvůli špatnému počasí odložen)

Wilfried Zaha – Cardiff City – Wigan 1:2
Záložník Wilfried Zaha odehrál v utkání FA Cupu proti Wiganu celé utkání a obraně hostů se snažil svými průniky dělat problémy. V 27. minutě po jednom z průniku se k míči dostal Fraizer Campbell a vyrovnal. Cardiff však nakonec na obhájce trofeje nestačil, prohrál 1:2 a ze soutěže vypadl.

Federico Macheda – Birmingham City – Huddersfield Town 1:2
Útočník Federico Macheda odehrál v utkání proti Huddersfieldu celé utkání, ale příliš se mu nevedlo. V 41. minutě utkání dostal žlutou kartu a jedinou vážnější šanci si připsal v závěru prvního poločasu, kdy jeho hlavičku bez problémů zlikvidoval hostující brankář.

Sam Johnstone – Doncaster – Barnsley 2:2
Anglický brankář Sam Johnstone nastoupil v základní sestavě domácího týmu a za svá záda pustil dva střelecké pokusy. Zápas nakonec skončil remízou 2:2.

Jack Barmby – Hartlepool – Newport County 3:0
Útočník Jack Barmby začal utkání proti Newportu na lavičce náhradníků a na hřiště se dostal až v 72. minutě, když vystřídal Marlona Harewooda. To už domácí vedli 2:0. Během krátké doby se Jack nedostal do žádné šance. Hartlepool nakonec zvítězil 3:0.

Marnick Vermijl – RKC Waalwijk – NEC Nijmegen 1:3
Belgický obránce Marnick Vermijl odehrál celé utkání proti Waalwijku a dobrým výkonem pomohl svému týmu k zisku cenných tří ligových bodů.

Angelo Henriquez – Tenerife – Real Zaragoza 1:1
Útočník Angelo Henriquez začal ligové utkání proti Tenerife na lavičce náhradníků, nicméně na hřiště se dostal už v 56. minutě, když nahradil Luise Garciu. Angelo nepodal moc oslňující výkon, přesto se v 81. minutě utkání dostal do zajímavé šance, která však brankou neskončila. Zaragoze se podařilo pět minut před koncem utkání vyrovnat.

Will Keane – QPR – Reading 1:3
Útočník Will Keane poprvé nastoupil v dresu QPR v utkání proti Readingu. V 21. minutě se Will dostal do dobré šance, nicméně jeho hlavička skončila nad břevnem hostující branky. V 57. minutě jej vystřídal Brian Murphy.

Bebe – Pacos de Ferreira – Benfica 0:2
Záložník Bebe odehrál proti Benfice Lisabon celé utkání, ale proti lídrovi soutěže neměl jeho tým žádnou šanci a prohrál 0:2. Bebe se pořádně nedostal do zápasu a Pacos de Ferreira nadále zůstává v ligové tabulce na posledním místě.

Zdroj: MUFClatest.com