Jak si vedli hráči United na hostování?

Jak si vedli hráči Manchesteru United v pondělních a úterních zápasech na hostování?

Hráči, kteří nenastoupili:
Will Keane (nenominován, QPR), Nick Powell (zranění, Wigan), Jack Rudge (nenominován, Torquay), Tyler Blackett (lavička náhradníků, Birmingham City), Charni Ekangamene (lavička náhradníků, Carlisle), Anderson (lavička náhradníků, Fiorentina)

Wilfried Zaha – Cardiff City – Aston Villa 0:0
Záložník Wilfried Zaha se opět objevil v základní sestavě Cardiffu a ačkoliv se snažil především průniky přes hostující obranu, do žádné vážnější šance se nedostal. Po hodině hry jej nahradil bývalý hráč United Mats Moller Daehli.

Federico Macheda – Watford – Birmingham City 1:0
Útočník Federico Macheda odehrál v hostujícím dresu celé utkání, nicméně nedokázal navázat na své úžasné představení z utkání proti Charltonu, kdy vstřelil dvě branky. Macheda podal slabý výkon.

Tom Lawrence – Yeovil Town – Millwall 1:1
Útočník Tom Lawrence nastoupil v základní sestavě domácího týmu a nehrál vůbec špatně. Škoda, že žádnou z několika šancí nedokázal přetavit ve vstřelenou branku. V 84. minutě jej nahradil Adam Morgan.

Sam Byrne – Carlisle United – Bradford City 1:0
Útočník Sam Byrne začal ligové utkání proti Bradfordu na lavičce náhradníků, nicméně na hřiště se dostal v 67. minutě, když nahradil Davida Amoo. To už domácí vedli 1:0. Byrne se snažil svým pohybem dělat hostům z Bradfordu potíže, ale do statistik utkání se zapsal pouze obdrženou žlutou kartou.

Zdroj: MUFClatest.com