27/07/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Mediálne správy

Vítězství nad Arsenalem inspiruje Moyese

David Moyes už vyhlíží středeční zápas s Arsenalem a vnímá jej jako odrazový můstek zpět k dobrým výsledkům po středeční překvapivé remíze s Fulhamem.

 

Rudí ďáblové mají ve středu na Emirates Stadium šanci dosáhnout druhého vítězství nad Kanonýry v této sezóně, když v listopadu minulého roku po tvrdě vybojovaném vítězství a gólu Robina van Persieho ukořistili tři body na Old Trafford. A právě tento skvěle zvládnutý match by chtěl Moyes využít jako inspiraci pro ten středeční na hřišti Gunners.

 

„Vždycky se budeme snažit uhrát proti nim co nejlepší výsledek. Podařilo se nám to už dříve na Old Trafford a teď se pokusíme o to samé.“

 

Oba týmy v minulém kole body ztratily, když Manchester United remizoval na domácím hřišti překvapivě s Fulhamem, kdežto mužstvo Arsene Wengera utrpělo drtivou porážku 5-1 od Liverpoolu. Oba dva týmy teď potřebují body jako sůl. Gunners proto, aby měl na dosah první příčku v tabulce a United proto, aby se udrželi ve hře o Ligu mistrů, ke které máme po víkendovém duelu zase o něco dál. A tak můžeme očekávat opravdu dramatický souboj mezi těmito odvěkými rivaly.

 

„Myslím si, že ve většině zápasů jsme hráli lépe než soupeř, ale zrovna v tomto se nám podařilo vstřelit ten jeden důležitý gól, který někdy dělá rozdíly. Půjdeme a odehrajeme zápas stylem, jaký je nám vlastní. Máme perfektní tým a doufám, že to ukážeme. Budeme hrát, jak nejlépe umíme, a uděláme vše pro to, abychom si ze zítřejšího zápasu odnesli tři body.“

 

Gól v nastavení hlavou Darrena Benta, který sebral týmu Davida Moyese tři důležité body, je stále v čerstvé paměti všech hráčů a fanoušku, ovšem boss je pevně přesvědčen, že úsilí Rudých ďáblů si zaslouží větší porci štěstí.

 

„Musíte jen dělat ty správné věci, my je děláme. Pouze potřebujeme pokračovat v naší snaze a naše štěstí se nám vrátí. O tom není pochyb.“ zakončil rozhovor pozitivně naladěný David Moyes.

 

zdroj: manutd.com

 

Článek připravil redaktor Ešly Jůnga

 

 

Vítězství nad Arsenalem inspiruje Moyese


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!