24/06/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Mediálne správy

Hernández je z nedostatku příležitostí frustrován

Javier Hernández udělal další krok ke svému možnému odchodu z klubu po tom, co trenér jeho národního týmu vyhlásil, že je Javier životem v klubu frustrován.

 

Hernández už byl nyní v lednu často spojován s odchodem z klubu, především pak s přestupem do Valencie, či Tottenhamu. Nakonec však zůstal, nicméně zprávy o jeho znepokojení z důvodu nízkého vytížení neustále rostou. Poslední zprávu o této skutečnosti vyslal do světa trenér mexického národního týmu Miguel Herrera.

 

Vypadá dobře, ale i tak se mi jeví trochu frustrovaný z toho, že nehraje, přestože na trénincích tvrdě dře. A přitom vždy, když hraje, tak týmu pomůže, jak jen může. Je opravdu trochu frustrovaný z toho, jak mu manažer nedůvěřuje, přitom dělá vše pro to, aby se stal členem základní jedenáctky. Rád trénuje a s radostí také ukazuje svou odhodlanost vstřelit gól,“ řekl Herrera.

 

Dá se tak očekávat, že Hernández po skončení sezony bude tlačit vedení k přestupu, zvláště pak po Mistrovství světa, na kterém by mohl zazářit a přilákat tak nové, potenciální zájemce.

 

Zdroj: metro.co.uk


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!