03/08/2021

Jak si vedli hráči United na hostování?

Jak si vedli hráči Manchesteru United o víkendu na hostování?

Hráči, kteří o víkendu nehráli:
Jack Rudge (utkání Torquaye bylo odloženo), Tyler Blackett (lavička náhradníků, Birmingham City), Jack Barmby (lavička náhradníků, Hartlepool), Angelo Henriquez (lavička náhradníků, Real Zaragoza), Tom Thorpe (zranění, Birmingham City), Nick Powell (zranění, Wigan)

Wilfried Zaha – Swansea – Cardiff City 3:0
Záložník Wilfried Zaha nastoupil v základní sestavě utkání proti Swansea poté, co minulý týden zazářil v utkání proti Norwich City. V tomto utkání se mu ale příliš nevedlo a šlo na něm vidět, že mu chybí zápasová praxe. V 77. minutě jej vystřídal Jordan Mutch.

Tom Lawrence – Yeovil Town – Leeds 1:2
Útočník Tom Lawrence se dostal na hřiště až v 83. minutě za stavu 1:2 pro hosty, když vystřídal Kevina Dawsona. Tom si během sedmi minut strávených na hřišti vypracoval jednu nebezpečnou střelu, která vyústila v rohový kop.

Federico Macheda – Charlton – Birmingham City 0:2
Útočník Federico Macheda nastoupil v základní sestavě hostujícího týmu a předvedl úžasný výkon. Na vítězství 2:0 svého týmu se podílel oběma brankami. Tu první vstřelil v 22. minutě hlavou, druhou branku pak přidal v 79. minutě střelou pravou nohou po přihrávce Toma Adeyemiho. O minutu později si ještě vysloužil žlutou kartu a v 86. minutě jej vystřídal Peter Lovenkrands.

Sam Johnstone – Brighton and Hove Albion – Doncaster 1:0
Brankář Sam Johnstone odchytal celé utkání a nestačil pouze na střelu Ulloa ze 75. minuty utkání.

Charni Ekangamene, Sam Byrne – Carlisle United – Gillingham 1:2
Záložník Charni Ekangamene nastoupil v základní sestavě Carlisle a předvedl slušný výkon. V 71. minutě jej vystřídal Daniel Redmond. Útočník Sam Byrne se na hřiště dostal až v 83. minutě utkání, když vystřídal Michaela Drennana za stavu 0:1. Sam se ale do výraznější šance nedostal a jeho tým nakonec prohrál 1:2.

Anderson – Fiorentina – Atalanta 2:0
Brazilský záložník Anderson nastoupil v základní sestavě domácího týmu, ale v utkání se moc nepředvedl. Podal podprůměrný výkon a v 56. minutě jej vystřídal Matias Fernandez, který připravil druhou branku svého týmu.

Marnick Vermijl – Feyenoord – NEC Nijmegen 5:1
Obránci Marnicku Vermijlovi se utkání, stejně jako celému týmu, nepovedlo a ačkoliv nastoupil v základní sestavě, do druhého poločasu už nenastoupil, když jej nahradil Danzell Gravenberch.

Bebe – FC Porto – Pacos de Ferreira 3:0
Záložník Bebe nastoupil v základní sestavě hostujícího týmu, který však neměl proti favoritovi utkání šanci. Bebe odehrál celé utkání, ve kterém zaujal pouze hodně nepovedeným přímým kopem.

Zdroj: MUFClatest.com