05/08/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Mediálne správy

Januzaj ohromil Redknappa

RedknappManažer QPR Harry Redknapp podporuje Manchester United v tom, jak se naložilo s narůstající formou nové senzace – Adnana Januzaje.

 

Boss Rangers připouští, že mu letos chybí ta příležitost vzít svůj tým na Old Trafford, když se snaží dostat londýnský tým zpět mezi dvacet nejlepších. Muž, který vyřadil United z FA Cupu se třemi různými kluby (Bournemouth, West Ham, Portsmouth), vyjádřil v exkluzivním rozhovoru pro ManUtd.com svou víru, že rudí ďáblové budou znovu atakovat nejvyšší příčky.

 

„Teď musí jen pokračovat,“ uvedl. „United podepsali Juana Matu a taky se jim vrátili Wayne Rooney i Robin van Persie. A ten mladý chlapec Januzaj? To je hráč! Je úžasný a skutečně může být čímkoli. Může se stát jedním z dalších opravdu skvělých hráčů Manchesteru United.

 

Co mi bude scházet, až odejdu do důchodu, jsou víc než cokoliv jiného místa jako Old Trafford,“ připustil. Pokaždé tam je zvláštní aura díky historii a skvělým hráčům, kteří tu kdy hráli. Tento rok mi obzvláště chybí, protože nejsem v Premier League. Old Trafford je jedním ze stadiónů, kam se často těším kvůli tomu, co se jim zde podařilo. Podívejte se, čeho tu Sir Alex Ferguson dosáhl – on je pravděpodobně nejlepším manažerem, kterého jsme v této zemi měli.“

 

„United mají dlouhou tradici a já si jsem jistý, že se vrátí zpět. Teď mají sice výkyvy, ale určitě se vrátí zpět silnější.“

 

zdroj: manutd.com

 

 Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!