28/07/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Mediálne správy

ZAHA MŮŽE BÝT DALŠÍ RONALDO, ŘÍKÁ SOLSKJAER

Boss Cardiffu City věří, že 21-letý křídelní hráč, který je na hostování z Manchesteru United, může napodobit hvězdu Real Madrid, pokud ukáže stejné odhodlání jako legendární Portugalec.

 

Manager Cardiffu věří, že má Wilfried Zaha opravdu potenciál, být stejně dobrý, jako Cristiano Ronaldo.

 

Poté, co letos nastoupil pouze ve třech utkáních, byl 21-letý křídelník poslán na hostování do Walesu, aby zde dokončil letošní sezónu.

 

Zaha měl okamžitý dopad na hru svého dočasného týmu a ve svém sobotním debutu proti Norwichi City pomohl Solskjaerovi, zajistit jeho první vítězství v Premier League, jako managera. Norská legenda tvrdí, že toto hostování, může být pro celé Old Trafford skvělé, pokud Wilf zůstane oddaný.

 

Je to jeden z nejlepších hráčů při práci s míčem, které jsem kdy viděl.“ řekl šéf Cardiffu. „Má rychlé nohy a je výborná jako Cristiano a neustále se chce zlepšovat. Musí ale učinit rozhodnutí o tom, jak moc chce být dobrý a jak moc si chce užívat hru. Může z něj vyrůst správný fotbalista jako Ronaldo, pokud bude chtít.

 

Nikdy jsem neviděl někoho, kdo by dřel tak tvrdě jako Ronaldo. Před tréninkem, po tréninku, byl to mimořádně oddaný muž a byl plně rozhodnutý to všem ukázat. Nebojím se, použít Sira Alexe Fergusona nebo Cristiana Ronalda jako příklad, když musím, abych dostal to nejlepší z tvého talentu, musíš být ale plně odhodlaný. Je to touha a přístup. To je to, co musíš mít, ve svém srdci a Cristiano to vždy měl.

 

Wilfried Zaha a jeho debut za Cardiff

 

 

 

 zdroj: goal.com


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!