05/08/2021

Jak si vedli hráči United na hostování?

Jak si vedli hráči Manchesteru United o tomto víkendu na hostování?

Wilfried Zaha – Cardiff City – Norwich City 2:1
Záložník Wilfried Zaha se v utkání proti Norwichi dostal na hřiště v 38. minutě, když vystřídal Petera Whittinghama. Zaha ihned po svém příchodu oživil hru Cardiffu a v 49. minutě připravil krásnou přihrávkou vyrovnávající branku pro Craiga Bellamyho. O minutu později pak byl u branky Kenwyne Jonese, která domácímu týmu zajistila vítězství 2:1 a cenné tři body. Zaha tak prožil skvělý debut. V ligové tabulce je Cardiff předposlední.

Will Keane – QPR – Burnley 3:3
Útočník Will Keane nebyl do tohoto utkání vůbec nominován.

Tom Thorpe, Tyler Blackett, Federico Macheda – Birmingham City – Derby County 3:3
Obránce Tom Thorpe prožil nepříliš vydařený debut v dresu Birminghamu. Na hřišti vydržel pouze 15 minut, poté musel být ze hřiště kvůli zranění odnesen na nosítkách. Tom se nyní vrátí do tréninkového komplexu Manchesteru United, kde se podrobí lékařským vyšetření, která ukáží, jak moc je zranění vážné. Další obránce United Tyler Blackett odehrál celé utkání. Útočník Federico Macheda přišel na hřiště v 60. minutě za stavu 1:2 pro hosty. A byl to právě on, kdo svým gólem v nastaveném čase zařídil svému týmu remízu 3:3. „Za branku z poslední minuty jsem velmi rád, nemohl jsem prožít lepší start. Bylo důležité, že jsme neprohráli. Hráli jsme dobře a ukázali jsme náš charakter. Doufám, že se mi tady bude dařit a vstřelím co nejvíc branek,“ řekl Macheda pro svém úspěšném debutu. Birmingham je v tabulce na 18. místě.

Sam Johnstone – Doncaster – Middlesbrough 0:0
Mladý brankář Sam Johnstone debutoval v dresu Doncasteru v utkání proti Middlesbrough a ihned svému týmu pomohl vychytaným čistým kontem. Doncaster je v tabulce na 19. místě.

Nick Powell – Wigan – Charlton 2:1
Záložník Nick Powell kvůli zranění do ligového utkání proti Charltonu nezasáhl.

Charni Ekangamene, Sam Byrne – Bristol City – Carlisle United 2:1
Belgický záložník Charni Ekangamene debutoval v utkání proti Bristolu City, kde nastoupil na pozici defenzivního záložníka. S touto rolí si poradil velmi dobře. Ačkoliv Carlisle vedlo 1:0, vedení neudrželo a nakonec prohrálo 2:1. V 88. minutě byl Ekangamene vystřídán Davidem Symingtonem. Útočník United Sam Byrne se na hřiště dostal v 77. minutě, když nahradil Michaela Drennana. Ani mu se ale nepodařilo vyrovnat. Carlisle je v tabulce League One na 18. místě.

Jack Rudge – Portsmouth – Torquay United 0:1
Záložník Jack Rudge nezasáhl do utkání proti Portsmouthu.

Jack Barmby – Hartlepool – Scunthorpe United 0:0
Útočník Jack Barmby nastoupil poprvé v základní sestavě svého týmu. Barmby byl v utkání velmi aktivní a do největší šance se dostal v 73. minutě, kdy jeho střelu zneškodnil brankář Sam Slocombe. V 83. minutě jej na hrotu nahradil Jack Compton. Hartlepool je v tabulce League Two na 15. místě.

Anderson – Cagliari – Fiorentina 1:0
Brazilský záložník nastoupil v základní sestavě hostujícího týmu. V utkání se mu ale příliš nedařilo, většinou na sebe upozornil pouze fauly. V 54. minutě jej vystřídal Borja Valero. Fiorentina však nadále drží v Serii A čtvrté místo.

Tom Lawrence – Nottingham Forest – Yeovil Town 3:1
Útočník Tom Lawrence začal utkání na lavičce náhradníků, nicméně na hřiště se dostal už ve 40. minutě, když nahradil Joe Rallse. Lawrence si v utkání připsal jednu střelu, která šla mimo tři tyče. Yeovil je v ligové tabulce na posledním místě.

Marnick Vermijl – NEC Nijmegen – Go Ahead Eagles 1:1
Obránce Marnick Vermijl odehrál celé utkání, ve kterém předvedl solidní výkon a opět ukázal, že by v budoucnosti mohl zabojovat o místo v sestavě United. NEC Nijmegen je v ligové tabulce na předposledním místě.

Angelo Henriquez – Real Zaragoza – Barcelona B 0:2
Útočník Angelo Henriquez do ligového utkání proti béčku Barcelony nezasáhl.

Zdroj: MUFClatest.com