22/06/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Redaktorské správy

Tunnicliffe a Cole přestoupili do Fulhamu

Mladí záložníci Manchesteru United Ryan Tunnicliffe a Larnell Cole přestoupili za nezveřejněnou částku do Fulhamu.

 

     

 

Oba hráči podepsali smlouvy do roku 2017 s možností opce na další rok.

 

21letý Ryan Tunnicliffe v minulosti hostoval v Peterborough United, Barnsley a v této sezoně pak v Ipswich Town. V prvním týmu Manchesteru United debutoval v roce 2012 v utkání ligového poháru proti Newcastelu.

 

20letý Larnell Cole prošel mládežnickou akademií Manchesteru United a v prvním týmu United jsme jej mohli poprvé vidět v roce 2011 v utkání ligového poháru proti Leedsu. V minulé sezoně se Cole blýskl ve finále týmů do 21 let v utkání proti Tottenhamu, kdy nádhernou střelou zpečetil vítězství mladíků United 3:2.

 

Během svého působení na Old Trafford oba hráči spolupracovali s Rene Meulensteenem, současným manažerem Fulhamu. Oba hráči také prošli mládežnickými výběry anglické reprezentace.

 

„S Renem se znám od svých devíti let. Po svém jmenování o mě projevil zájem a tak jsme spolu mluvili. Tento týden věci nabraly rychlý spád a jsem rád, že jsem tady. Rene mě nemusel nijak extra přesvědčovat, abych Fulhamu podepsal. Je to tým, který hraje Premier League a který chce hrát na vysoké úrovni. Vím, že Rene je skvělý trenér, a už se těším na společnou spolupráci. Fulham je skvělý klub, který je v Premier League už dlouhou dobu, takže se moc těším. Chci hrát na co nejvyšší úrovni a Premier League jí je, jelikož je to nejlepší fotbalová soutěž světa. Chci hrát co nejvíce zápasů a chci se neustále zlepšovat. Jsem mladý a uvidíme, kam až to dopracuji,“ řekl Ryan Tunnicliffe po svém příchodu na Craven Cottage.

 

Zdroj: FulhamFC.com


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!