26/07/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Redaktorské správy

Wilfried Zaha odchází na hostování do Cardiffu City

Záložník Wilfried Zaha odchází z Manchesteru United do konce sezony na hostování do Cardiffu City.

 

 

 

Manažer Cardiff City Ole Gunnar Solskjaer už dříve do klubu přivedl z Manchesteru United brazilského obránce Fábia, dále pak Kenwyne Jonese, Magnuse Wolffa Eikrema, Matse Mollera Daehliho a Jo Inge Bergeta. Nejnovější posilou jeho týmu je 21letý záložník Wilfried Zaha, který tak dokončil své hostování poté, co se o něm dlouho mluvilo. Mládežnický reprezentant Anglie zatím nedostal od Davida Moyese dostatek herních příležitostí, což by se mělo v Cardiffu změnit.

 

„Tento přesun už je hotový. Jeho jméno je na papíře a je tak hráčem Cardiffu. Je to velmi rychlý hráč, je silný a dobře technicky vybavený. Naši hru určitě zrychlí, především pak ve finální fázi, což jsme velmi potřebovali,“ řekl na adresu Wilrieda Zahy Ole Gunnar Solskjaer.

 

Ačkoliv Wilfied Zaha zatím na Old Trafford nedostal dostatek prostoru se projevit, Ole Gunnar Solskjaer si nemyslí, že hráč musí něco dokazovat.

 

„Nemyslím si, že musí něco dokazovat. Chce hrát. V United odehrál pár zápasů a možná si po svém příchodu myslel, že jich bude víc. Chce však hrát, hrát s důvěrou a chce pomoci Cardiffu udržet se v Premier League,“ dodal bývalý hráč Manchesteru United a současný manažer Cardiffu, jenž na lavičce velšského klubu v průběhu sezony nahradil Malkyho Mackaye.

 

Zdroj: SkySports.com

 


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!