05/08/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Redaktorské správy

Kdo odchází na hostování? AKTUALIZOVÁNO

Kteří mladíci Manchesteru United odejdou v poslední přestupový den na hostování?

 

 

Wilfried Zaha (Cardiff City) – Vedení velšského klubu dnes potvrdilo zprávu, o které se mluvilo už delší dobu. Do Cardiffu City přichází do konce sezony na hostování 21letý anglický záložník Wilfried Zaha, kterému se v prvním týmu Manchesteru United nedostalo dostatku herních příležitostí. V novém působišti bude Zaha nastupovat s číslem 36.

 

 

Charni Ekangamene (Carlisle United) – Tento 19letý belgický záložník, který do Manchesteru United přišel z Royal Antverpy, odchází do konce sezony na hostování do Carlisle United hrajícího League One. Ekangamene v této sezoně pravidelně nastupoval za tým Manchesteru United U21 a v případě potřeby dokáže nastoupit také v obraně.

 

 

Sam Byrne (Carlisle United) – 18letý irský útočník Sam Byrne odchází stejně jako Ekangamene na hostování do Carlisle United. Tento útočník nastupoval za tým Manchesteru United U18 a odehrál také několik utkání v UEFA Youth League. Pro Byrneho to bude první zkušenost s hostováním.

 

 

Tyler Blackett (Birmingham City) – 19letý anglický obránce Tyler Blackett odchází do konce sezony na hostování do Birminghamu City. Blackett v této sezoně hostoval v Blackpoolu a nyní se přesouvá na St. Andrew’s Stadium. Tyler může nastupovat jak na levém kraji obrany, tak v jejím středu.

 

 

Tom Thorpe (Birmingham City) – 21letý anglický obránce Tom Thorpe odchází na své první hostování také do Birminghamu City. Kapitán Manchesteru United U21 bude moci nastoupit, stejně tak jako Blackett, do sobotního ligového utkání proti Derby County. V Birminghamu bude Thorpe hostovat do konce probíhající sezony.

 

 

Tom Lawrence (Yeovil Town) – 20letý velšský útočník Tom Lawrence odchází na tříměsíční hostování do anglického Yeovil Town. Lawrence v této sezoně hostoval v Carlisle United, kde si v šesti zápasech na své konto připsal tři vstřelené branky. Nyní bude nastupovat o ligu výš hrajícím Yeovilu Town. „Jsem velmi rád, že se nám podařilo z Manchesteru United přivést Toma do našeho týmu. Je to hráč, který může hrát jak na křídle, tak v útoku. Tom má v sobě velký potenciál, což ukázal na hostování v Carlisle, a Manchester United nám dal příležitost dát mu šanci v Championship,“ uvedl manažer Yeovil Town Gary Johnson.

 

 

Federico Macheda (Birmingham City) – 22letý italský útočník Federico Macheda se stal již třetím hráčem Manchesteru United, který odchází na hostování do Birminghamu City. V Birminghamu bude hostovat do konce sezony a nastupovat bude s číslem 9 na dresu. Macheda bude týmu k dispozici už v sobotním utkání proti Derby County.

 

 

Will Keane (QPR) – 21letý anglický útočník Will Keane odchází do konce sezony na hostování do Queens Park Rangers. „Will je mladý hráč s obrovským potenciálem. Má čich na branky a ve finální fázi hry pro nás bude velkým přínosem. Těším se na jeho příchod,“ uvedl na adresu talentovaného útočníka manažer QPR Harry Redknapp.

 

 

Sam Johnstone (Doncaster Rovers) – 20letý anglický brankář Sam Johnstone, který tento týden podepsal na Old Trafford novou smlouvu, odchází na měsíční hostování do anglického Doncasteru Rovers.

 

 

Zdroj: ManUtd.com, BBC.co.uk


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!