24/07/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Redaktorské správy

Fábio přestoupil do Cardiffu City

Brazilský obránce Fábio přestoupil za nezveřejněnou částku z Manchesteru United do Cardiffu City.

 

 

Fábio bude v novém působišti nastupovat s číslem 35 a manažerovi Ole Gunnaru Solskjaerovi bude k dispozici už na sobotní ligové utkání proti Norwich City.

 

„Jsem velmi rád, že mohu být součástí tohoto týmu a doufám, že Cardiffu pomůžu. V úterý jsem na Old Trafford sledoval utkání s Cardiffem, kterému jsem fandil, ale zároveň jsem doufal, že se bude dařit mému bratrovi. Vím, že jsem udělal správný krok. Mluvil jsem o tom s manažerem a doufám, že týmu pomůžu k udržení v lize,“ řekl 23letý obránce.

 

Fábio začal svojí fotbalovou kariéru v brazilském Fluminese, kde hrál spolu se svým dvojčetem Rafaelem. V lednu roku 2008 pak oba bratři přestoupili do Manchesteru United. Za anglický klub odehrál celkem 56 utkání, ve kterých vstřelil tři branky.

 

S Ole Gunnarem Solskjaerem se už potkal v Manchesteru United, když pod jeho vedením nastupoval za rezervní tým Manchesteru United. Minulou sezonu strávil Fábio na hostování v Queens Park Rangers, kde odehrál 23 utkání. Fábio už si na své konto připsal také dva starty za seniorskou reprezentaci Brazílie.

 

V novém působišti přejeme mladému obránci hodně štěstí a úspěchů.

 

Zdroj: Cardiffcityfc.co.uk


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!