26/07/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Mediálne správy

Juan Mata má na nás velký vliv, tvrdí Jones

Phil Jones si myslí, že příchod Juana Maty do Manchesteru United pozvedl každého v klubu.

Po tom, co Mata dokončil svůj přestup na Old Trafford, stihl s týmem potrénovat pouze dva dny, nicméně i ty mu stačily, aby v zápase proti Cardiffu předved skvělý výkon a podílel se tak na výhře 2:0. Že tato nová posila má na tým velký vliv, si všiml také obránce Phil Jones.

 

Kdykoliv podepíšete hráče jeho kalibru, pozvedne to celou kabinu,“ vysvětluje Jones. „Juan je skvělý hráč s perfektní prací s míčem. Náladu v kabině rozhodně pozvedl, zejména pak na tréninku,“ řekl Jones pro ManUtd.com.

 

A my mu chceme ukázat, že my jsme takoví, jací jsme. To jest jeden z nejlepších klubů, ve kterém se mohl objevit. První zápas odehrál proti Cardiffu a myslím si, že si vedl velmi dobře. Doufejme, že tu zůstane co nejvíce let. Dokáže přihrát někomu, komu by vás ani nenapadlo nahrát. Pokud bude pokračovat ve svých výkonech, jsem si jistý, že v tabulce budeme stoupat.“

 

Výhru nad Cardiffem zajistila nejen přítomnost Maty, ale také návrat Robina van Persieho a Wayna Rooneyho po zraněních. I díky návratu těchto dvou hráčů bude Manchester United stoupat výše, myslí si Jones.

 

Robin na svém návratu tvrdě pracoval. Jsme z něj, Juana a Wazzy nadšení. Na sobotní zápas proti Stoke City bychom měli být, kromě absentujících Marouanna Fellainiho a Michaela Carricka, kompletní,“ tvrdí Jones.

 

Ta zranění Wazzy a Robina nám hodila klacky pod nohy.  Pokud vám chybí hráči jejich kalibru, zaručeně to poznáte. V některých aspektech hry jsme je dokázali nahradit, ale v jiných se nám to zase nepovedlo. Jsme rádi, že je máme zpátky. Nyní se musíme dívat na jednotlivé zápasy před námi. Teď je na řadě Stoke City. Pojedeme tam a zvítězíme. Musíme nasbírat několik vítězství v řadě.“

 

Zdroj: ManUtd.com


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!