22/06/2021

Jak si vedli hráči United na hostování?

Jak si vedli hráči Manchesteru United v úterních zápasech na hostování?

Michael Keane – Derby County – Yeovil Town 3:2
Obránce Michael Keane nenastoupil do ligového utkání proti Yeovil Town. Pro Michaela to možná mohl být poslední zápas v dresu Derby County, jelikož jeho hostování je nyní u konce. Manažer Rams Steve McClaren však doufá, že se s Manchesterem United domluví na prodloužení hostování do konce sezony. „Na utkání proti Yeovil jsme jej měli k dispozici a nyní bude záležet na samotném hráči a Manchesteru United, co bude dál. Rádi bychom jej udrželi pro zbytek sezony. Michael tady může pokračovat ve svém fotbalovém růstu, jelikož mu můžeme zaručit porci zápasů. Pokud bychom o nej přišli, museli bychom usilovat o jiného středního obránce,“ řekl Steve McClaren. Derby je v ligové tabulce momentálně na čtvrtém místě.

Ryan Tunnicliffe – Leeds United – Ipswich Town 1:1
Záložník Ryan Tunnicliffe odehrál v dresu hostů celé utkání a byl to právě on, kdo v 57. minutě připravil pro Davida McGoldricka úvodní branku utkání. Ryan v utkání předvedl kvalitní výkon a ačkoliv jeho tým nakonec remizoval 1:1, v tabulce se nachází na sedmém místě a stále má šanci porvat se o příčky zaručující play-off o postup do Premier League.

Nick Powell – Middlesbrough – Wigan Athletic 0:0
Záložník Nick Powell odehrál v utkání proti Middlesbrough pouze 85 minut, poté musel kvůli zranění stehna ze hřiště. Nick se v utkání dostal do několika slibných šancí, nicméně o žádné z nich se nedá mluvit jako o vyložené šanci. Nyní se čeká na vyšetření, které ukáže, jak moc je jeho zranění vážné. Wigan je v tabulce na jedenáctém místě.

Tom Lawrence – Carlisle United – Milton Keynes Dons 3:0
Útočník Tom Lawrence odehrál za domácí Carlisle celé utkání a ačkoliv podal dobrý výkon, vstřelit branku se mu nepodařilo. I přesto však Carlisle zvítězilo přesvědčivě 3:0. Tom během svého působení v Carlisle nasbíral plno zkušeností a na své konto si připsal jak vstřelené branky, tak asistence. Toto hostování je však nyní u konce a bude záležet na dohodě obou klubů, zdali bude prodlouženo. Carlisle je v ligové tabulce na 17. místě.

Jack Barmby – AFC Wimbledon – Hartlepool United 2:1
Útočník Jack Barmby naskočil do utkání proti Wimbledonu v 74. minutě. Jack po svém příchodu sice oživil hru hostujícího týmu, nicméně se nedokázal střelecky prosadit jako tomu bylo v úvodním utkání proti Yorku. Hartlepool je v tabulce League Two na 14. místě.

Zdroj: MUFClatest.com