27/07/2021

Jak si vedli hráči United na hostování?

Jak si o víkendu vedli hráči Manchesteru United na hostování?

Nick Powell – Wigan Athletic – Crystal Palace 2:1
Záložník Nick Powell kvůli zdravotním problémům odehrál v utkání čtvrtého kola FA Cupu proti Crystal Palace pouze posledních šestnáct minut utkání a v 77. minutě přihrál na vítěznou branku utkání Jamesi McCleanovi. Wigan tak postoupil do pátého kola FA Cupu.

Ryan Tunnicliffe – Ipswich Town – Reading 2:0
Záložník Ryan Tunnicliffe odehrál proti Readingu celé utkání. Tunnicliffe nastoupil ve středu zálohy, nicméně ke konci utkání už hrál na pravém křídle. Ryan předvedl dobrý výkon a po konečném hvizdu se mohl radovat s týmem s cenného vítězství. Ipswich je v tabulce momentálně na sedmém místě.

Jack Barmby – Hartlepool United – York City 2:0
Útočník Jack Barmby v 79. minutě naskočil do utkání proti Yorku. Jack se v utkání dostal do jedné střelecké příležitosti, kterou přetavil v druhou vstřelenou branku svého týmu. Hartlepool tak i právě díky brance Barmbyho zvítězil 2:0 a v tabulce League Two je na 14. místě.

Marnick Vermijl – Vitesse – NEC Nijmegen 1:1
Belgický obránce Marnick Vermijl odehrál proti Vitesse celých 90 minut zápasu. Marnick nastoupil na pravém kraji obrany, kde předvedl kvalitní výkon a opět ukázal, že by mohl dostat v budoucnu šanci v prvním týmu Manchesteru United. Nijmegenu však v nizozemské lize stále patří poslední příčka.

Anderson – Fiorentina – Janov 3:3
Brazilský záložník si o víkendu připsal premiérový start v novém dresu. Do utkání naskočil v 74. minutě, a ačkoliv si na své konto připsal několik úspěšných přihrávek, ztratila Fiorentina vedení a v utkání nakonec remizovala 3:3. I přes bodovou ztrátu si drží Fiorentina čtvrté místo.

Bebe – Pacos de Ferreira – Vitória Setúbal 2:0
Portugalský útočník Bebe odehrál celé pohárové utkání, ve kterém Pacos de Ferreira porazila Setúbal 2:0. Bebe v utkání nepodal moc dobrý výkon a i když se dostal do velkých střeleckých příležitostí, ani jednu nedokázal využít.

Zdroj: MUFClatest.com