01/08/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Mediálne správy

Rooney očekává novou smlouvu

Manchester United je připraven nabídnout Waynu Rooneymu novou smlouvu, která mu v případě přijetí vydělá celkem 78 milionů liber a zajistí kapitánskou pásku.

Vedení Rudých ďáblů doufá, že osmadvacetiletý reprezentant Anglie ukončí spekulace o jeho budoucnosti v klubu a podepíše novou pětiletou smlouvu, jež mu zajistí 312 000 liber za zápas. V rámci motivace vedení obohatilo smlouvu dodatkem, že při podepsání tohoto kontraktu se Rooney stane kapitánem Manchesteru United. Tato skutečnost pak velmi nahrává odchodu momentálního kapitána Rudých ďáblů Nemanji Vidiče v létě, tedy v době, kdy mu vyprší dosavadní smlouva.

 

Rooneyho situace v klubu je pak více či méně nejistá už od roku 2010, kdy požádal vedení o odchod z klubu z důvodu nízkých ambicí. Podobná situace se pak stala i poslední přestupové období, načež kolem osmadvacetiletého útočníka začala situaci monitorovat Chelsea, která paradoxně právě přišla o Juana Matu, jež se stěhuje na Old Trafford.

 

Bývalý manažer Manchesteru United Sir Alex Ferguson pak také ve své autobiografii zmínil zajímavost ohledně Rooneyho a jeho zájmu hovořit do přestupové politiky klubu.

 

Jednou mi Wayne řekl, že bychom měli podepsat Mesuta Ozila. Na to jsem mu odpověděl, že o koho bychom se měli zajímat, není vůbec jeho starost. Také jsem mu řekl, že jeho náplní práce je pouze hrát a podávat dobré výkony,“ napsal Sir Alex ve své knize.

 

Zdroj: manchestereveningnews.co.uk


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!