01/08/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Mediálne správy

Bulvár: Adnanovo „podařené“ rande

Z Adnana Januzaje se stává hvězda se vším všudy, přičemž si z odlesku jeho slávy naposledy udělala jméno pětadvacetiletá studentka Melissa McKenzie.

O žádné intimní odhalení se nejedná, přesto si však při svém prvním setkání s hvězdou United nenechala pětadvacetiletá studentka vše pro sebe. Januzaj, jež pobírá plat 30 000 liber týdně, ji na první rande vzal do Nando’s (síť restaurací specializovaná na pokrmy z kuřat), přičemž byla Melissa McKenzie rovněž otrávena z faktu, že na jejich rande přišel Adnan v teplákové soupravě a v teniskách. Také ji nemile překvapilo, že místo něj musela zaplatit parkovné po tom, co jej vyzvedla na rohu ulice, kde jej vysadila jeho matka.

 

V životě jsem nepotkala nikoho tak lakomého,“ řekla Melissa. „Strašně jsem se na naše první rande těšila. Poznali jsme se přes sociální síť, a tak jsem se na schůzku připravila, oblékla se a udělala si make-up, který mě stál 30 liber. Čekala jsem, že přijede v krásném autě, ale nakonec to skončilo tak, že jsem jej musela já vézt ve své staré, modré Fiestě a ještě zaplatit za parkování. A když mě pak vzal do Nando’s, brada mi spadla na zem.“

 

Tam normálně chodím se svými přáteli, nikdy jsem si nemyslela, že mě tam na večeři vezme fotbalista Manchesteru United, zejména pak, když na sobě budu mít šaty a boty s podpatky.“

 

Bulváry tvrdí, že za večeři Januzaj zaplatil osmnáct liber, načež se poté odebrali do tříhvězdičkového hotelu, kde sledovali X-Factor. Adnan ji nakonec požádal, ať jej odveze, jelikož měl být v devět hodin doma.

 

Na tuto romanci jeden britský bulvár zareagoval slovy „pravděpodobně moudrý tah, kamaráde“.

 

PS: Tento článek berte jako odlehčení při čtení „zaručených“ přestupových spekulací.


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!