26/07/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Redaktorské správy

Darren Fletcher odpovídá na otázky fanoušků

Darren Fletcher se právě dostal do elitní společnosti padesáti hráčů s nejvíce odehranými zápasy na kontě v dresu United a při příležitosti jeho 320. zápasu se jej fanoušci zeptali na jeho zkušenosti.

 

Co bylo pro tebe emotivnější: tvůj debut, nebo první zápas po chorobě?

Debut. Vrátit se po té nemoci byl velmi silný moment, ale debut je výsledkem roků tvrdé práce a ne jen té vaší. Také Vaší rodiny, učitelů, trenéra… V patnácti jsem odešel z domu do Manchesteru, tvrdě dřel a nakonec dosáhl toho debutu. A ani to není záruka, že z Vás bude hráč Manchesteru, nebo dokonce profesionální fotbalista, ale je to dobrý výchozí bod, po kterém chcete víc a víc.

 

Kdo je nejlepší záložník, jakému jsi kdy čelil?

To se musím vrátit do roku 2007, kdy jsme hráli semifinále Ligy mistrů proti AC Milan, za který hrával Kaká. Mezi ním a Clarencem Seedorfem je to velmi těsné, oba hráli ten druhý zápas fantasticky, ale Kaká byl tenkrát tím jazýčkem na váhách. Tenkrát byl na absolutním vrcholu, poté ale přestoupil do Realu a poranil si koleno. Tenkrát byl nejlepší na světě.

 

Uvažuješ nad tím, že bys jednou byl manažerem?

Už jsem nad tím přemýšlel. Nenechává mě to klidným, ale jestli se do toho pustím, či ne, je opravdu daleko. Už jsem si udělal pár trenérských zkoušek – to byla taky jedna z věcí, na kterých jsem během nemoci pracoval – a i když nejsem úplně rozhodnutý, je to jedna z možností, kterou bych mohl vykonávat.

 

Zdroj: ManUtd.com


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!