18/06/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Mediálne správy

Macari chválí Januzaje

Legenda Manchesteru United Lou Macari chválí Adnana Januzaje za další perfektní výkon, kterým se nyní prezentoval proti Chelsea.

 

Byť faounškům zápas s londýnskou Chelsea nezůstane v paměti moc dlouho, výkon belgického mladíka byl opět zapamatování hodný, když pro obranu klubu ze západu Londýna neustále představoval nebezpečí.

 

Červená 44 předvedla opět svou kreativitu, když dokázala pasírovat míč obranou Chelsea s absolutní lehkostí. Výkon tohoto talentovaného hráče neušel ani bývalému hráči United  Lou Macarimu.

 

Januzaj na mě udělal opravdu dojem,“ řekl Macari. „Vezme míč, zvedne hlavu, podívá se, kde se nachází obránci a překoná je. Občas sice ztratí míč, ale přesto jsou jeho kvality úchvatné.“

 

Januzaj už nějakou dobu není pouze „no-name“ hráč, nýbrž je to právě on, na koho se soupeřoví obránci připravují a právě nedělní zápas na Stamford Bridge byl zkouškou jeho zkušeností, tvrdí Macari.

 

Tento zápas byl pro něj velkou zkouškou a on v ní uspěl s grácií. Nedal gól a byl na straně prohraných, ale přesto si myslím, že to co v zápase ukazoval, sedělo spíš na ostříleného mazáka, než na osmnáctiletého kluka. Pro Chelsea představoval hrozbu permanentně a David Moyes ví, že se na něj může ve velkých zápasech spolehnout.“

 

Zdroj: ManUtd.com


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!