Jak si vedli hráči na hostování?

Jak si o víkendu vedli hráči Manchesteru United na hostování?

Nick Powell – Doncaster Rovers – Wigan Athletic 3:0
Záložník Nick Powell odehrál v dresu Wiganu celé utkání, nicméně stejně jako celému týmu se mu moc nedařilo. V zápase se do větších šancí nedostal a když už ano, vychytal jej bezchybný domácí brankář. Wigan se v tabulce Championship momentálně nachází na 11. místě.

Ryan Tunnicliffe – Milwall – Ipswich Town 1:0
Záložník Ryan Tunnicliffe odehrál v hostujícím dresu celé utkání, ale porážku 1:0 se mu odvrátit nepovedlo. Tunnicliffe v utkání nastoupil na pravém kraji zálohy a své spoluhráče se snažil zásobovat přihrávkami. V utkání si také připsal jeden střelecký pokus, který zneškodnil brankář Millwallu. Ipswich je v tabulce na desátém místě.

Michael Keane – Derby County – Brighton and Hove Albion 1:0
Obránce Michael Keane do tohoto ligového utkání nezasáhl. Derby však i bez něj zvítězilo 1:0 a v tabulce drží čtvrté místo.

Tom Lawrence – Carlisle United – Colchester United 2:4
Útočník Tom Lawrence odehrál v domácím dresu celé utkání, nicméně musel sledovat porážku svého týmu 2:4. Lawrence se v utkání nedostal do výraznější šance, zmínit však můžeme přímý kop, po kterém vsítil branku Max Ehmer a velšský útočník si tak připsal alespoň asistenci. Carlisle je v tabulce League One až na 18. pozici.

Marnick Vermijl – NEC Nijmegen – ADO Den Haag 3:1
Belgický obránce odehrál za Nijmegen celé utkání a výraznou měrou se podílel na výhře svého týmu 3:1. Vermijl v utkání skvěle bránil, snažil se také útočit a v 35. minutě se mu dokonce podařilo skórovat. I přes výhru je Nijmegen v ligové tabulce předposlední.

Bebe – Sporting Braga – Pacos de Ferreira 1:1
Portugalský ofenzivní hráč Bebe odehrál v hostujícím dresu celé utkání a v 72. minutě se mu podařilo vstřelit branku, když srovnával na 1:1. Bebe odehrál slušné utkání a je škoda, že se mu v závěru utkání nepovedlo vstřelit ještě jednu branku, která by byla vítězná. Pacos de Ferreira je však stále v ligové tabulce na posledním místě.

Angelo Henríquez – Real Zaragora – Hercules 0:0
Chilský útočník Angelo Henríquez naskočil až na posledních deset minut utkání a za tak krátkou dobu si nestačil vypracovat žádnou střeleckou příležitost. Zaragoza se ve druhé nejvyšší španělské fotbalové soutěži nachází na páté pozici.

Zdroj: MUFClatest.com