22/06/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Redaktorské správy

Interview: Titulu se ještě nevzdáváme, tvrdí Vidič

Kapitán Nemanja Vidič odpověděl před zápasem s Chelsea na několik otázek.

 

Povzbudila vás nějak výhra nad Swansea?

Byl to důležitý zápas, zvláště pak kvůli těm předešlým prohrám. A ano, povzbudilo nás to. Stejně ale při pohledu na tabulku se vnucuje pocit, že bychom v tuto chvíli měli být výše. Než se tam ale dostaneme, budeme muset tvrdě trénovat a vyhrát několik zápasů v řadě.

 

Od tvého příchodu se klub pohyboval v podstatě na vrcholu. Nyní je ale situace odlišná. Jak se na ni díváš?

Nedívám se na ni (smích)! Počkám, až vyhrajeme pár zápasů a pak se na ni možná podívám. Víme, že se můžeme jen zlepšovat. Teď pro nás není důležitý výkon, ale především výsledky. Zkrátka potřebujeme ta vítězství.

 

Teď realisticky. Čeho lze v této sezoně ještě dosáhnout?

Těžko říct. Za nějakých šest sedm kol budeme chytřejší a budu schopný říct, jak se co vyvine. Nyní hrajeme s Chelsea, což bude velmi těžký zápas, ale pokud vyhrajeme, budeme na ni ztrácet pouhých šest bodů. To nám dává velkou naději. Možná to bude znít divně, ale pokud se nám opravdu podaří zvítězit pár zápasů v řadě, tak nebudeme ze hry venku.

 

Takže se titulu ještě nevzdáváte?

Ani v nejmenším.

 

Wayne Rooney a Robin van Persie chyběli kvůli zranění část sezony. Jak náročné je hrát bez nich?

Tuto sezonu máme strašnou smůlu. Máme nového trenéra, a jak naschvál jsme měli velmi složitý rozpis utkání na začátku sezony. Byl na něj vytvořen velký tlak. Co se týče zranění, tak tady nám štěstí taky nepřeje. Měli jsme velmi nevyrovnané výkony, ale měli jsme pro ně důvody. Nechci se v žádném případě vymlouvat, máme kvalitní a široký kádr, ale mám pocit, že teď už nás čekají jen lepší časy.

 

V lize jste poslední zápasy zaznamenali dobré výsledky, když z posledních šesti zápasů jste jich vyhráli pět. Je frustrující vidět, že soupeři rovněž body neztrácí?

Je to frustrující. Ale jak říkám, když jsme ztratili body, ztratili je i soupeři. A vůbec, na soupeře bychom se neměli vůbec dívat, měli bychom se soustředit pouze na sebe a vyždímat ze sebe to nejlepší. Nyní se nám vrátí po zranění pár hráčů, takže do druhé části sezony vstoupíme silnější.

 

Zdroj: ManUtd.com


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!