04/08/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Mediálne správy

Fletcher se Chelsea nebojí

Darren Fletcher tvrdí, že v něm a jeho spoluhráčích tým Chelsea, proti níž se Rudí ďáblové postaví tuto neděli, nevzbuzuje žádný strach.

 

Rudí ďáblové odcestují do západního Londýna jako outsideři po tom, co se jim ale vůbec nepovedl start do nového roku. Jedinou výhru si zatím připsali ve svém posledním zápase, když svěřenci Davida Moyese dokázali porazit Swansea v poměru 2:0.

 

Naopak Chelsea zažívá skvělé období, když v posledních deseti zápasech dokázala z třiceti možných bodů nasbírat pětadvacet. Pro hráče United je rovněž demotivující fakt, že Chelsea pod vedením Josého Mourinha na Stamford Bridge nikdy neprohrála. I přes tyto nelichotivé fakty pro hráče United Darren Fletcher věří, že zkušenosti jeho týmu pomůžou v nedělním zápase získat body.

 

Každý zápas chceme vyhrát a je jedno, jestli to bude doma se Swansea nebo na Chelsea. Byla by to hotová katastrofa, kdybychom takto neuvažovali,“ poznamenal skotský záložník. „V těžkých situacích jsme už byli. A kolikrát i před mnohem těžšími zápasy. Ale právě v těchto soubojích podáváte nejlepší výkon, protože jste stoprocentně koncentrováni a chcete lidem dokázat, že se mýlili.“

 

Tento zápas proti Chelsea je skvělou příležitostí a z výhry nad Swansea musíme čerpat sebevědomí. Jsme přesvědčeni, že zahrajeme ještě lépe a dotáhneme to do vítězného konce.“

 

Zdroj: ManUtd.com


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!