18/06/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Redaktorské správy

Nabídka pro fanoušky: Vstupenky na Sunderland a Cardiff *Aktualizováno*

Vážení fanoušci! Pro nadcházející týdny se nám naskyly možnosti, zprostředkovat vám levné vstupenky na zápasy Manchesteru United, spojené i s dopravou pro nejrychlejší zájemce. Vše za výhodné ceny, které vám jen tak někdo nenabídne. Všechny nabídky se týkají lednových zápasů.

 

Vážení příznivci Rudých ďáblů!

 

Dále se nám naskytla možnost zprostředkovat vám vstupenky na Sunderland a Cardiff. Jedná se o velmi výhodné vstupenky na odvetný semifinálový zápas Capital One Cupu (Ligový pohár) se Sunderlandem a na ligový duel s Cardiffem o týden později. Ceny jednotlivých vstupenek budou pro vážné zájemce v obou případech začínat na 30 librách za kus, ale rovněž můžete opět využít naší mimořádné nabídky, která zahrnuje dopravu autem, ve kterém bude místo pro šest lidí.

 

Utkání se Sunderlandem se bude hrát na Old Trafford a to ve středu 22. ledna/januar s výkopem v 19:45 (londýnského času). Manchesteru United půjde v tomto zápase o postup do finále. Pokud byste  měli zájem využít námi zajištěné dopravy autem, pak by vás celý výjezd na Sunderland zahrnující dopravu i vstupenku vyšel na 180 liber na osobu. Odjezd z České republiky, ideálně z Prahy by byl v úterý, návrat pak ve čtvrtek. Ještě bychom rádi upozornili, že účastnící výjezdu na Sunderland budou mít v případě postupu do finále, kde bychom se velmi pravděpodobně střetli s Manchesterem City, přednostní právo na vstupenky do Wembley.

 

Druhý zápas na který můžete vyrazit, je ligové střetnutí s Cardiffem na Old Trafford v rámci 23. kola Premier League. Tento match je na programu v úterý 28. ledna a začínat bude v 19:45 (londýnského času). Největším lákadlem je v tomto případě Ole Gunnar Solskjaer, jenž byl nedávno jmenován manažerem tohoto velšského celku. A i v tomto případě lze využít naší dopravy autem pro šest lidí, avšak s tím, že bychom vás dopravili do Manchesteru, ale zpáteční cestu už byste si museli řešit sami. S dopravou do Manchesteru + vstupenka by to na jednu osobu v tomto případě vyšlo na 130 liber.

 

Pokud vás některá nabídka zaujala, pak neváhejte! Platí totiž pravidlo, že čím dříve se rozhodnete, tím levněji samozřejmě pořídíte vše ostatní, především letenky. V případě zájmu kontaktujte známý e-mail: marek@devilpage.cz. Do zprávy prosím uvádějte i své telefonní číslo, na  které se vám obratem ozveme.

 

Abych to stručně shrnul. Na zápasy se Sunderlandem a Cardiffem nadále platí cena vstupenek 30 liber za kus. Avšak v těchto případech můžete nyní využít naší dopravy autem. Na Sunderland by cesta do Manchesteru a zpět + vstupenka stála 180 liber, a na utkání s Cardiffem vám můžeme zajistit dopravu autem do Manchesteru + vstupenku, což by cenově vyšlo na 130 liber.

 

Místo a časy jednotlivých odjezdů autem by se samozřejmě domluvily individuálně. Tyto nabídky vstupenek spojené s námi nabízenou dopravou by byly ideální, pro vícepočetné skupinky, ovšem umíme se přizpůsobit vašim požadavkům a v případě vážného zájmu vám vyhovět. S plánováním a realizací podobných výletů již máme bohaté zkušenosti a nemusíte mít tedy obavy či starosti s organizací.


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!