05/08/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Mediálne správy

Fletcher: Musíme držet při sobě

Po výhře nad Swansea v poměru 2:0 burcuje Darren Fletcher své spoluhráče, aby i nadále drželi při sobě a pomohli tak Manchesteru United odrazit se k dalším skvělým výsledkům.

Hned na počátku roku 2014 museli hráči United snést velkou vlnu kritiky, která se na ně snesla po třech po sobě jdoucích porážkách v různých soutěžích. Tato nepříliš lichotivá série však byla v sobotu ukončena zlepšeným výkonem celého týmu a výhrou nad velšským celkem.

 

I tak se však při přímé otázce, zda je tato výhra odpovědí na kritiku výsledků United, skotský reprezentant raději držel zkrátka a hovořil spíše o další práci, kterou je třeba udělat.

„Nevím, jestli se to dá považovat za odpověď. Musíme pokračovat dál a odpovědět takto lidem znovu,“ uvedl Darren pro MUTV. „Zaměřujeme se na sebe a také v sebe věříme jako tým. Semknuli jsme se a vybojovali dobrý výsledek, ten ale nic neznamená, pokud to nedokážeme zopakovat. Musíme se snažit udělat to znovu a svézt se tak na vítězné vlně.“

 

„Lidé toho o Manchesteru United hodně namluví, občas se dokonce zdá, že na takové příležitosti kritizovat čekají opravdu velmi dlouho. Vypadá to, že si to skutečně užívají. Jediné co můžeme v takové situaci dělat je držet při sobě jako tým, zaměstnanci, management a fanoušci. Fanoušci byli opět vynikající v tom, jak podporovali manažera, hráče a všechny okolo. Budeme držet pohromadě a jsem si jistý, že to bude fungovat i dál.“

 

Fletcher dále hovořil o nutnosti zapracovat na hře před bránou a koncovce, kterou se celý tým snaží neustále zlepšovat. „Znovu to přišlo na přetřes na konci zápasu,“ odhalil Darren. „Nemůžeme si dovolit neproměňovat gólové šance tak jako dosud. Musíme soupeře dorazit skórováním tří nebo čtyř gólů, pokud k tomu dostaneme příležitost. Ačkoliv jsme vyhráli 2:0 a jsme za to opravdu šťastní, pořád si musíme uvědomit, že takové výkony je třeba předvádět každý týden, tak abychom příliš nezaostávali za ostatními. Na tohle musíme neustále myslet a udržet si takovýto standard i příští týden proti Chelsea,“ zakončil Fletcher.

 

Zdroj: ManUtd.com

 

Tento článek přeložil redaktor Jose the Devil


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!