03/08/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Mediálne správy

Mourinho mlčí ohledně zájmu o Rooneyho

Jose Mourinho odmítl názory, podle kterých byl obnoven zájem Chelsea o Wayna Rooneyho.

 

The Blues podali během léta dvě nabídky za Rooneyho, které však byly obě zamítnuty, ale nyní se objevují spekulace, že se pokusí znovu získat anglického reprezentanta, pokud se Manchesteru United nepodaří kvalifikovat do Ligy Mistrů na konci sezóny. Mourihno byl tázán ohledně Rooneyho, jenž je momentálně mimo hru se zraněním třísel, během tiskové konference k sobotnímu zápasu Premier League proti Hull City. Portugalec odpověděl kroucením hlavy a trval na tom, že nebude mluvit o hráči z týmu, který se postaví příští neděli proti Chelsea na Stamford Bridge.

 

Nechci o tom mluvit,“ řekl Mourinho. „Za pár dní hrajeme s Manchesterem United. Myslím si, že v tuto chvíli není hezké mluvit o jejich hráčiMusíte se zeptat jeho (Rooneyho). Musíte se zeptat hráče a Manchesteru, protože Manchester s ním má kontrakt, který nekončí na konci sezóny.

 

Mourinho věří, že United s Davidem Moyesem v čele ještě skončí v první čtyřce, třebaže jsou aktuálně sedmí s pětibodovou ztrátou na čtvrtou pozici.

 

Nemyslím si, že mají problém,“ dodal Mourinho. „V tuto chvíli sice nejsou v první čtyřce v Premier League, ale na konci sezóny mohou být. Mají sice nového manažera, ale je to klub s fantastickou kulturou a Moyes má jejich plnou podporu. Nevidím zde žádné problémy pro Davida. Pracuje, takže dobré výsledky přijdou. On bude v klubu mnoho let a jistě dosáhne mnoha úspěchů.“

 

Autorem článku je Kerzza

 

zdroj: www1.skysports.com


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!