15/06/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Mediálne správy

Giggs zůstává klidný

Ryan Giggs zůstává v otázce formy Manchesteru United velice klidný a tvrdí, že se on a jeho spoluhráči už brzo vrátí na vítěznou vlnu.

Po šesti vyhraných utkáních na konci roku a příslibu formy do nové sezony, prohráli Rudí ďáblové v novém roce tři utkání za sebou a jakékoliv náznaky naděje tak opět nechali vyšumět. Nejzkušenější hráč United, Ryan Giggs, se však nenechává unést panikou a tvrdí, že jeho tým má kvalitu na to, aby se dokázal odrazit ode dna.

 

V průběhu několika posledních let jsem už mnohokrát tvrdil, že porážky ve vás vzbuzují daleko intenzivnější pocit, než vítězství. Ten pocit se vás drží dlouho. Ale musíte na něj reagovat, musíte to pořád zkoušet,“ vysvětluje Ryan.

 

V tomto týmu je hodně hráčů, kteří znají jenom výhry. A právě nyní stojí před obrovskou zkouškou charakteru. Já jsem si však jistý, že to všichni ustojí a vrátíme se do starých kolejí. V United jsme se nikdy nenechali unést vyhráváním trofejí a stejně tak se nenecháme unést několika porážkami. Ano, jsme dole, ale to je právě důvod, proč s tím začít něco dělat.“

 

Giggs také trvá na tom, že starší a zkušenější hráči jako on, mají v této těžké situaci pomáhat těm méně zkušeným.

 

Nyní je důležité, aby zkušenější hráči, kteří si už něčím podobným prošli, pomohli těm mladším, kteří nic jiného než vyhrávání neznají,“ řekl čtyřicetiletý veterán. „V týmu je plno skvělých hráčů, ale z nějakého důvodu se nám nedaří dostat jak ze sebe, tak z týmu, vše. Ale až se nám toto povede, budeme už jen vyhrávat. Stále jsme sebevědomí a týmový duch je skvělý. Jediné co nám momentálně chybí, je umění prodat své kvality.“

 

Zdroj: ManUtd.com


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!