31/07/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Redaktorské správy

Jak si vedli hráči United na hostování?

Jak si vedli hráči Manchesteru United na hostování o tomto víkendu?

 

 

Michael Keane – Derby County – Chelsea 0:2
Obránce Michael Keane odehrál v utkání 3. kola FA Cupu proti Chelsea celé utkání a navzdory porážce 0:2 předvedl velmi dobrý výkon. Keane v utkání předvedl několik skvělých obranných zákroků a vyhrál všechny hlavičkové souboje. Mladý obránce opět ukázal, že pokud bude pokračovat v takovýchto výkonech, má šanci dostat se do prvního týmu Manchesteru United.

 

Tom Lawrence – Sunderland – Carlisle United 3:1
Velšský útočník Manchesteru United Tom Lawrence odehrál celé utkání 3. kola FA Cupu proti Sunderlandu. Ačkoliv domácí Sunderland, který hraje o dvě soutěže vyšší fotbalovou ligu než Carlisle, zvítězil 3:1, Lawrence předvedl solidní výkon. V zápase se dostal do jedné vážnější akce, kdy jeho střelu zneškodnil brankář Vito Mannone.

 

Ryan Tunnicliffe – Ipswich Town – Preston North End 1:1
Záložník Ryan Tunnicliffe v utkání 3. kola FA Cupu proti Prestonu nastoupil až na posledních dvanáct minut. V zápase se nedostal do vážnější akce, nicméně si skvěle plnil obranné povinnosti zvláště v době, kdy se Preston v závěru utkání pokoušel zápas zlomit na svojí stranu.

 

Bebe – Pacos de Ferreira – Aves 1:2
Portugalský záložník Bebe nastoupil v domácím dresu v základní sestavě v pohárovém utkání proti Aves a v 43. minutě utkání se mu podařilo dostat svůj tým do vedení. Aves však zápas dvěma brankami otočilo a zvítězilo 2:1. Bebe během svého působení v Portugalsku předvádí velmi nevyrovnané výkony a je velmi nepravděpodobné, že by se ještě někdy výrazněji prosadil do prvního týmu Manchesteru United.

 

Zdroj: MUFClatest.com


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!