31/07/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Redaktorské správy

HODNOCENÍ: MANCHESTER UNITED – SUNDERLAND

Poprvé od roku 2001 United prohráli 3 zápasy v řadě po sobě. Jak si naši hráči vedli v dnešním utkání, se dozvíte v tomto článku.

 
David De Gea: Dnes paradoxně neměl moc práce. Výkopy se mu moc nedařily. Předvedl jeden výborný zákrok proti střele Larsona. 6,5

 

 

 

 

 

 

 
Rafael: Tohle není Rafael kterého znám. Byl jsem rád, že je v základní sestavě, ale svým výkon mě velmi zklamal. Nepodporoval útok  a celkově nebyl moc aktivní. Na začátku druhé půle mu utekl Borini, který ale naštěstí netrefil brankovou konstrukci. Při nesprávně odpískané penaltě obdržel žlutou kartu za nevybíravý slovník. V 65 minutě měl být vyloučen za hloupý faul. 4

 

 

 

 

Nemanja Vidič – Až na pár zbytečných faulů si hráče Black Cats pohlídal a nedovolil jim téměř nic. Navíc vstřelil gól z rohového kopu. Kromě těch pár faulů mu nemůžu vůbec nic vytknout. 7

 

 

 

 

 

 

Johny EvansZpůsob, jakým dokáže vyvést míč, je obdivuhodný. Kvůli neschopné záloze to bylo na něm, aby míč dostal do útoku. Směrem dozadu neměl stejně jako Vida žádný problém a útočníky Sunderlandu udržel na uzdě. 7

 

 

 

 

 

 

 

Patrice Evra Po velmi špatných výkonech z poslední doby to dnes bylo určitě lepší. Nebyl to žádný úžasný výkon, ale konečně vzadu stíhal a protihráči ho neobcházeli jako kužel. Směrem dopředu se snažil, ale nebylo to ideální. Měl tam pár pěkných momentů, ale pořád očekávám že to může být mnohem lepší. Ještě bych chtěl dodat, že nechápu co chtěl dokázat hraním rukou. 6

 

 

 

 

Antonio Valencia Ano Antonio je bojovník a dříč, který nic nevypustí, ale měla by tohle být hlavní přednost křídelníka světového klubu ? Není to hráč, který nás vytrhne pokud se nedaří a dnes se toho držel. Na začátku zápasu měl dvě slibné zasekávačky a na konci zápasu se mu povedl centr na Januzaje, ale tím končí celé jeho dnešní představení. Kromě momentů které jsem zmínil se nedokázal celý zápas prosadit nebo cokoliv vymyslet. 5

 

 

 

Michael Carrick Naše střední záloha dnes vůbec nefungovala. Jednou za čas se mu podařila dobrá přihrávka, ale v žádném případě to nestačilo. Navíc přihrávku někdy zbytečně zkazil a celý zápas byl ve výklusu. Pokud se v záloze nebude opravdu běhat, tak to půjde opravdu těžko. Navíc neodhadl let míče a při prvním gólu.  4

 

 

 

 

 

Tom Cleverley –  Velmi špatný výkon. Ztratil spoustu míčů a pamatuji si pouze dva případy ve kterých míč vybojoval. Přihrávky dával znovu alibistické na tři metry. Znovu nic nevymyslel, ale tentokrát dokázal pokazit i ty krátké přihrávky. Ve třech případech se pokusil o kličku, jenže pokaždé míč ztratil. Vymyslet nic nedokázal a když k tomu přičtu spoustu ztrát tak mi z toho vyjde otřesný výkon. Za penaltu nemohl. Z jeho rohového kopu skóroval Vidič.  3,5 

 

 

 

Adnan Januzaj – Fantastický výkon. Po 20 minutách se přesunul pod útočníka a to byl moment, kdy jsme konečně začali hrát.  Někdy mi přijde, že hraje úplně jiný level než zbytek týmu. Dnes to bylo při neúčasti Rooneyho znatelné více než obvykle. Když si řekl, že obejde 3 hráče, tak je obešel a čtvrtý ho fauloval. Byl prostě neuvěřitelný. Nemám k němu slov. Jediné co, tomu chybělo, byl gól. Ještě bych chtěl vyzdvihnout jeho výborné napadání. Jeho hru si opravdu užívám.  8,5

 

 

 

Ryan GiggsNa začátku utkání nastoupil pod útočníkem, ale nedokázal se vůbec prosadit  a byl naprosto mimo hru. Po přesunutí na levou stranu hřiště to bylo lepší, ale žádný zázrak nám taky neukázal. Dokázal poslat do vápna pár centrů, ale žádný nebyl gólový. Ukázal krásnou střelu, která bohužel skončila na břevně. U prvního gólu se nechal předskočit a nedokázal zabránit vstřelení branky. 5,5

 

 

 

 

Danny Welbeck – Danny se jako jeden z mála hráčů snažil. Spolu s Adnanem vytvořili vynikající tandem při napadání, jenže se k nim bohužel nikdo další nepřidal, takže nám většinou jejich napadání nic nepřineslo. Na začátku utkání bylo vidět, že se snaží vystřelit i za vápnem, ale bohužel se mu to nedařilo. Celý zápas byl aktivní a byl jedním z mála hráčů se kterýma mohl Adnan kombinovat. 7

 

 

 

 

 

STŘÍDAJÍCÍ HRÁČI:

 

 

Cris Smalling – Přišel na hřiště místo pravděpodobně zraněného Evanse. Ve hře jsem ho moc neviděl a jediný moment kterým na sebe upozornil, bylo velmi nekvalitní zpracování míče po kterém, zahrál rukou, aby zabránil protiútoku. 5,5

 

 

 

 

 

 

Darren Fletcher – Okamžitě po příchodu na hřiště ukázal, že je to on kdo by měl hrát v základní sestavě. Snažil se dávat přihrávky směrem dopředu a přenášet hru na křídla. Ne vždy se mu to povedlo, ale rozhodně je to pozitivnější než tukání dvojce Carrick – Cleverley. Po Giggsovo centru nebyl daleko od vstřelení gólu. 6,5

 

 

 

 

 

Chicharito – NEHODNOCEN.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Týmový výkon: Prvních 20 minut bylo naprosto katastrofálních. Nikdo nedokázal uklidnit míč a střed hřiště byl absolutně mimo. Po 20 minutách se přesunul Adnan do středu hřiště a konečně se začalo něco dít. Hodnotit ale týmový výkon ? To snad ani nejde. Proti týmu který je v lize poslední si nikdo nevěří, nikdo na sebe nedokáže vzít zodpovědnost. Zkušenost vlevo, zkušenost vpravo, zkušenost uprostřed a všichni koukají na to jak hraje 18-ti letý kluk který před sezonou přišel z rezervy. Asi takhle bych zhodnotil náš týmový výkon. 3

 

 

 

 

 

 


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!