13/06/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Mediálne správy

Welbeck vzpomíná na hostování v Sunderlandu

Danny Welbeck se na dnešní zápas, jež se odehraje na Stadium of Light, velmi těší, a to především z důvodu jeho hostování v tomto klubu v sezoně 2010/2011.

Po tom, co jako velký talent ukončil své působení v akademii Manchesteru United, šel rozvíjet svůj nesporný talent právě do klubu, jež je dnes soupeřem Rudých ďáblů. V osmadvaceti utkáních za „Black cats“, které mu jakožto manažer umožnil odehrát bývalý stoper United Steve Bruce, vstřelil šest gólů. V této sezoně se klub umístil také na nejlepší pozici od roku 2001, a to na pozici desáté.

 

Mezitím se z Dannyho Welbecka stal velice platný hráč jak reprezentace, tak také klubu a nyní se velmi těší na znovusetkání se svým bývalým zaměstnavatelem, které mu umožní souboj v rámci Capital One Cupu.

 

Velmi jsem si ty časy užíval,“ vysvětluje Welbeck. „Fanoušci byli ohromní, stejně jako celý stadion. Ten klub je jako jedna velká rodina. Opravdu to byly skvělé časy a těším se, až to tam zase uvidím. Sunderland je místo, ve kterém jsem poznal Premier League, a kde jsem vstřelil své první góly. Opravdu jsem si to užíval a na nynější setkání se těším, protože vítěz se podívá do Wembley.“

 

Budou to dva těžké zápasy a my máme chuť porazit každého jak doma, tak také venku. Musíme do zápasu vstoupit sebevědomě, vkročit do něj správnou nohou a pokusit se jej vyhrát.“

 

Zdroj: ManUtd.com


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!