25/07/2021

Hráči na hosťovaniach: Lawrence opäť skóroval

V tomto článku vám prinášame miniprehľad výkonov našich mladíkov na hosťovaniach.

Mladý útočník Tom Lawrence sa blysol v zápase proti Crewe Alexandra krásnym gólom z priameho kopu. Avšak ani tento gól nezabránil prehre jeho tímu.Jeho spoluhráč a taktiež hráč na hosťovaní, Ben Amos, dvakrát inkasoval a nedokázal tímu pomôcť, aby sa posunuli v tabuľke vpred. Pre Lawrenca to bol tretí gól odkedy prišiel v novembri na hosťovanie do Carlisle.

V inom zápase proti sebe nastúpili dvaja mladíci z United. Konkrétne sa jednalo o Nicka Powella a Michaela Keana. Obaja si zahrali plných 90 minút, avšak dôvodov na radosť mal viac Nick. Jeho tím vyhral 1-0.

Ryan Tunnicliffe a jeho Ipswich Town mali smolu a inkasovali gól v posledných minútach zápasu. Tým pádom získali iba bod. Ďalší mladý hráč United Tyler Blackett okúsil trpkú príchuť prehry. Jeho tím nezvládol súboj proti Sheffield Wednesday. Aj taliansky útočník v službách Doncasteru bol v ten deň na opačnej strane streleckej listiny. Federico nahrával na gól svojmu spoluhráčovi, ale aj napriek tomu prehral jeho tím 2-1.

Ďalší mladík z United, Jesse Lingard, v zápase proti Barnsley nenastúpil nakoľko mal jednozápasový dištanc po červenej karte.