07/03/2021

Jak si vedli hráči United na hostování?

Jak si hráči Manchesteru United vedli na hostování?

Michael Keane – Barnsley – Derby County 1:2
Obránce Michael Keane odehrál v hostujícím dresu celé utkání a svým výkonem výrazně mohl k další výhře svého klubu. Keane v utkání předvedl několik dobrých obranných zákroků a opět ukázal, že má do budoucna šanci poprat se o místo v sestavě Manchesteru United. Derby je v tabulce na druhém místě, které zaručuje přímý postup do Premier League.

Will Keane, Nick Powell – Wigan Athletic – Burnley 0:0
Záložník Nick Powell minulé utkání Wiganu zmeškal kvůli zranění, dnes však v utkání proti Burnley odehrál celé utkání. Utkání však nenabídlo příliš pohledných šancí a ani výkon mladého záložníka nebyl nijak oslnivý. Útočník Will Keane do tohoto utkání nebyl vůbec nominován. Wigan se v tabulce nachází na 14. místě.

Jesse Lingard – Blackburn Rovers – Birmingham City 2:3
Záložník Jesse Lingard byl v minulém ligovém utkání proti Wiganu vyloučen a do dnešního utkání kvůli suspendaci nemohl nastoupit. Lingard zmešká ještě další dva ligové zápasy. Birmingham se díky výhře v tabulce posunul na 17. pozici.

Tyler Blackett – Blackpool – Brighton 0:1
Obránce Tyler Blackett utkání proseděl na lavičce náhradníků a do hry nezasáhl. Blackpool je v tabulce na desátém místě.

Federico Macheda – Doncaster Rovers – Millwall 0:0
Útočník Federico Macheda se na hřiště dostal až v 67. minutě, když vystřídal Petersona. Během svého pobytu na hřišti se italský útočník dostal do jedné vážnější střelecké pozice, kdy z 18ti yardů trefil tyč hostující branky. Doncaster je v ligové tabulce momentálně až na 21. pozici.

Ryan Tunnicliffe – Bournemouth – Ipswich Town 1:1
Záložník Ryan Tunnicliffe v hostujícím dresu odehrál celé utkání a předvedl solidní výkon. Ipswich v ligové tabulce najdete na šesté pozici.

Ben Amos, Tom Lawrence – Carlisle United – Peterborough United 2:1
Brankář Ben Amos odchytal za domácí Carlisle celé utkání a předvedl několik slušných zákroků. V utkání jej dokázal překonat pouze Lee Tomlin střelou z přímého kopu. Útočník Tom Lawrence odehrál rovněž celé utkání a na první brance svého týmu se podílel asistencí. Lawrence měl v utkání několik šancí, které však nedokázal přetavit v branku. I přesto Carlisle porazilo Peterborough 2:1 a v tabulce League One je na 14. místě.

Bebe – Rio Ave – Pacos de Ferreira 2:0
Záložník Bebe naskočil do utkání až v 60. minutě za stavu 1:0 pro domácí Rio Ave. Bebe se nedokázal střelecky prosadit a jeho tým nakonec utrpěl porážku 2:0, když v 90. minutě zpečetil výsledek utkání Ukra.

Zdroj: MUFClatest.com