03/08/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Redaktorské správy

Hodnocení: Hull City – Manchester United

Jak si naši hráči vedli v dnešní sváteční zápasový den, se dozvíte v tomto článku.

 

David De Gea – Za góly nemohl. V nastaveném čase nám zachránil 3 body, když chytil gólovou střelu. Pár minut před touto střelou ovšem udělal obrovskou minelu, která nás mohla stát zápas. Tohle by se mu vážně nemělo stávat, ale naštěstí to neskončilo gólem. 6,5

 

 

 

 

 

 

Rafael – Na začátku zápasu se zranil a byl střídán Januzajem. Nebylo by od věci, kdyby se nad počtem našich zraněných někdo zamyslel. Nehodnocen

 

 

 

 

 

 

 

 

Chris Smalling – Jeho gól nás dostal zpět do zápasu. Chris má velké mezery v rozehrávce a nesnaží se rozehrát konstruktivně. Naopak raději volí dlouhý nákop, který bývá zpravidla nepřesný. Je to škoda, protože jinak se mu nedá nic moc vyčíst. V hlavičkových soubojích byl výborný a De Gea se na něj mohl s klidem spolehnout. Bonusem u něho byl gól hlavičkou, kterým snížil skóre na 1:2. 7,5

 

 

 

 

 

Jonny Evans – Co se týče rozehrávky, mu nemůžu vytknout vůbec nic., ta jeho je totiž výborná a jednoznačně nejlepší z našeho týmu. Při druhém gólu si počínal nedůrazně při odkopu. Míč se k němu vrátil a Jonny ho nepochopitelně tečoval. Do této chvíle nechápu proč chtěl míč zastavit, protože tahle střela by De Geovi nenadělala sebemenší problémy. Bohužel nás tato školácká chyba stála dvougólovou ztrátu. Ať se mi během dalšího průběhu zápasu líbil sebevíc, tak chybu, které se dopustil při druhém gólu, si prostě nemůže dovolit. 6,5

 

 

 

Patrice Evra – Směrem dozadu až na jeden prohraný souboj na konci zápasu neměl problém. Od hráče Evrových kvalit ale očekávám kvalitní podporu útoku a ta se dnes nekonala. Pat musí jít s formou nahoru, protože jeho útočné výpady nám citelně chybí. 6,5

 

 

 

 

 

 

Antonio Valencia – Téměř celý zápas se mi líbil. Celé utkání podporoval Januzaje a byl hrozbou pro obranu soupeře. Nebyl to žádný úžasný výkon, ale rozhodně nezklamal. Co to ale předvedl na konci zápasu? Naprosto školácká chyba, kterou bych neodpustil ani při fotbale na zahradě, natož v Manchesteru United. Tohle si prostě nemůže dovolit a neskutečně mě svým přístupem vytočil. Nechybělo málo a jeho hloupost nás stála body. Tohle se v žádném případě nesmí opakovat. 5

 

 

 

 

Tom Cleverley – V první půli měl nádhernou střelu, která bohužel neskončila v síti. Během zápasu nevypustil jediný souboj, téměř nezkazil přihrávku, jenže dokázal něco vymyslet? Já jsem si tedy ničeho nevšiml. Především na konci zápasu ukázal velkou bojovnost a to je jedna z věcí, která se mi na něm líbí. 6,5
 

 

 

Darren Fletcher – Bylo příjemné znovu vidět Darrena v akci. Už to nebude starý Fletch, který běhá od vápna k vápnu, ale myslím si že pro nás může být stále prospěšný. Dnešní zápas sice patřil k těm horším a dvakrát zbytečně ztratil míč, ale určitě bych ho nezatracoval. Stačí se podívat po jak dlouhé době nastoupil v základní sestavě. Minimálně bylo vidět, že opravdu chce a nebál se zkusit i trochu náročnější přihrávku . 6

 

 

 

 

Ashley Young – Ashley chce a ne že ne. Nevypustil jediný souboj a bylo vidět, že opravdu chce ze zápasem něco udělat a poprat se o základní sestavu. Pokud ale působil na levé straně zálohy tak byl sice vidět při kombinacích, ale jeho centry jsou velmi neefektivní. Když se přesunul na pravou stranu tak se mi líbil více. Jeho centry mají konečně nějakou hodnotu, protože si nemusí míč zastavit a přehodit na druhou nohu. Po jeho centru padl vítězný gól. 7

 

 

 

 

Wayne Rooney – Dnes jsem si všiml že hrál více v útoku, ale to mu vůbec nevadilo. Až po příchodu Chicharita se stáhl do střední zálohy. Při prvním gólu neuhlídal Chestera, který mohl pohodlně skórovat. To je ovšem jediná vada na jeho výtečném výkonu. Znovu byl nejlepší a táhl nás ke třem bodům. Nejdříve po jeho standartní situaci skóroval Smalling. Za pár minut vstřelil nádherný gól ze střední vzdálenosti. U posledního gólu tlačil na Chestera a ten si dal vlastní gól. Nezbývá než doufat že si Rooney tuhle formu udrží co nejdéle. 8,5 – MOTM

 

 

 

Danny Welbeck – Danny hrál dnes více pod Rooneym. Je na něm vidět, že v kombinaci nemá nejmenší problém. Hráči Hullu měli velký problém ho zastavit a Danny toho bezezbytku využíval. Celý zápas byl aktivní a dařilo se mu. Gól dnes bohužel nevstřelil, i když jednu slibnou šanci měl. V této chvíli ukázal, že to pořád není ten zabiják, kterým by jednou měl být. Místo střely míč raději zasekl a ze šance nebylo nic. Kromě tohoto momentu ale předvedl kvalitní bojovný výkon. 7,5

 

 

 

 

Střídající hráči:

 

Adnan Januzaj – Adnan vystřídal na začátku zápasu Rafaela, který musel střídat kvůli zranění. Znovu nezklamal a byl nebezpečný. Ukázal nám pár nápaditých kombinací, ale žádná bohužel neskončila gólem. Především střela po Rooneyho prostrčení byla nadějná, ale v síti neskončila. Znovu nám potvrdil jak velký klenot v týmu máme . 7

 

 

 

 

 

Javier Hernandez – Přišel v 60. minutě místo Fletchera, ale ve hře jsem ho moc neviděl. Jak je jeho zvykem, tak nevypustil jediný souboj a několikrát dokázal udržet míč. U posledního gólu svým náběhem stáhl jednoho ze stoperů a i díky němu padl vítězný gól. 6

 

 

 

 

 

 

Míchael Carrick – Přišel na posledních 15 minut a na hřišti jsem ho téměř nezaregistroval. Měl uklidnit hru, což se mu dařilo, dokud nebyl vyloučený Valencia. 6

 

 

 

 

 

 

 

 

Týmový výkon – Prvních 15 minut bylo jak z hororu. Od 15 do 35 minuty se ale tempo zápasu zvýšilo a vstřelili jsme 2 góly.Výborný obrat. Sparky měl před zápasem pravdu, když mi říkal že Hull dobře brání a v zápase se to pouze potvrdilo. Naneštěstí pro nás měli hráči Hullu štastný den. Moc se mi líbilo jak žádný z našich hráčů nic nevypustil a každý jeden ukázal touhu po vítězství. Závěr zápasu byl infarktový, ale hlavní je, že se vyhrálo. 6,5

 

 

Tento článek napsal redaktor Ronny_7.

 

 


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!