19/06/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Mediálne správy

Sneijder vyvrátil příchod na Old Trafford

I navzdory náznakům, že by Manchester United mohl v lednovém období Wesleyho Sneijdera přivést na Old Trafford, hráč sám potvrdil, že jej dosud nikdo ohledně případného přestupu nekontaktoval.


Záložník tureckého Galatasaraye Istanbul Sneijder řekl, že prozatím neobdržel žádné nabídky na přestup, zatímco spekulace o zájmu United jsou v plném proudu. Tento Holanďan je spojován s přestupem do United už delší dobu, a proto není divu, že tomu nebude jinak i teď v lednu. Jenže sám Sneijder potvrzuje, že ohledně potenciálnímu přestupu z United nikým kontaktován nebyl.

 

Wesley bude navíc hrát Ligu mistrů i v jarní vyřazovací části, kam se Galatasaray probil na úkor Juventusu ze skupiny B a v případě přestupu by za United v Champions League v této sezóně nemohl.

 

„Asi byste měli vědět lépe než já, že jsem neobdržel žádné nabídky. Zatím tady ale  žádné nemám,“ řekl pro TV Beyaz.


„Spekulace se kolem mě točí každé přestupové období a já proto vždy vyhlížím konec, abych už ty řeči nemusel poslouchat. Jsem zde velmi šťastný, máme skvělý tým, výborné fanoušky a já nemám žádný důvod odcházet jinam.“

 

„Tyto typy novinek se objevují stále. Vy prostě musíte jen čekat až to skončí.“

 

Sneijder zatím v této sezóně za Galatasaray vstřelil pět gólů ve dvanácti zápasech. Za reprezentaci Nizozemska zasáhl celkem do 96 duelů a skóroval 26x.

 

Článek zpracoval nový člen redakce – Ešly Jůnga

 

zdroj: manchestereveningnews.co.uk


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!