31/07/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Mediálne správy

Young stanovil devítibodový cíl

Ashleymu Youngovi se tento týden podařilo vstřelit už svůj druhý gól, čímž výrazně přispěl týmu k možnému získání všech bodů ze zápasů z období Vánoc.


Ďáblové porazili West Ham 3:1 a před koncem roku tak budou čelit ještě Hullu a Norwichi. Prvního ledna se pak střetnou s londýnským Tottenhamem. Anglický reprezentant navázal na svůj překrásný gól ze zápasu Capital One Cupu proti Stoke dalším pěkným zásahem, tentokrát do sítě Kladivářů. Ashley si je rovněž vědom, že je nyní povinností hráčů United udržet se i nadále na vítězné vlně.

 
Před tímto týdnem se mi nepodařilo skórovat osmnáct nebo devatenáct měsíců. Dát dva góly za týden je něco fantastického,“ prohlásil Young pro MUTV. „Je to jako když vám autobusy jezdí přesně načas!

 
Samozřejmě jsem nadšený, že se mi podařilo zapsat se mezi střelce, ale ještě důležitější je náš herní projev a to, že jsme už od začátku v celém zápase dominovali. Když se nám podařilo poprvé skórovat, celý tým to nakoplo a i nadále jsme drželi míč, a to i přesto, že se West Ham snažil ve druhém poločase dostat zpátky do hry.

 
Teď, když se dostáváme do fáze Vánočních a novoročních zápasů, jsou pro nás výhry životně důležité. Vyhrávání a zisk dalších bodů je přesně to, co teď chceme dělat. Od teď do Nového roku můžeme získat ještě devět bodů a toho se chceme držet.“

 

Autorem článku je Jose the Devil

 

Zdroj: ManUtd.com


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!