Hráči na hostování

V tomto článku se dozvíte, jak si vedli naši mladíci na hostování.

Nick Powell (Wigan Athletic) – Mladý Angličan už delší dobu ukazuje, že jeho příchod do United byl skvělým obchodem. Tuto skutečnost potrvdil i při svém posledním zápase za Wigan. Ke vstřelení gólu mu na deštivém Madejski Stadium stačilo pouze 12 minut. Nedlouho poté přidal další gól jeho spoluhráč Chris McCann a „Latics“ se tak ujali dvougólového vedení. Přestože byl po poločase nahrazen svým kolegou z United Willem Keanem, Wiganu se dvougólový náskok na Reading podařilo udržet a Powell si tak připsal vítězný gól.

Michael Keane (Derby County) a Federico Macheda (Donacaster Rovers) – Oba mladíci se na iPro Stadium dostali do hry už v první půli. Keane ve 25. minutě nahradil zraněného kapitána Richarda Keogha a pomohl týmu k sedmé výhře v řadě pod novým koučem Stevem McClarenem, který do svého týmu nedávno přibral bývalého trenéra brankářů United Erica Steela. Macheda se do hry dostal 4 minuty před koncem první půle, jako náhrada za Chrise Browna a přestože svým tlakem pomohl k vlastnímu gólu Jakea Buxtona (Derby) jeho tým prohrál 3-1.

Jesse Lingard (Birmingham City) – Lingard se dočkal svého dvanáctého startu za Birmingham v této sezóně. Ten na svém domácí hřišti St. Andrews přivítal o sedm příček lepší Nottingham Forest. Jesse na hřišti strávil 80 minut, ale vstřelit gól se mu nepovedlo. Zápas skončil bezgólovou remízou 0-0, ale vzhledem k vyloučení domácího Daria Hendersona byli s výsledkem spokojenější příznivci Birminghamu.

Tyler Blackett (Blackpool) – Pouze z lavičky sledoval, jak jeho Blackpool podlehl Burnley 2-1. Pro Blackpool tento zápas znamenal již čtvrtou porážku pod bývalým hráčem United Paulem Incem.

Ryan Tunnicliffe (Ipswich Town) odehrál celý zápas proti Watfordu, který skončil 1-1. Pomohl tak Ipswichi prodloužit svou neporazitelnost na pět zápasů. V League One utrpěli venkovní porážku 2-0 Ben Amos a Tom Lawrence hostující v Carlslie United. Portugalec Bebe, který hostuje v portugalském Pacos De Ferreira se musel spokojit pouze s domácí bezgólovou remízou proti Rio Ave a jeho klub tak nadále zůstává na samém dnu Portugalské ligy Zon Sagres.

Zdroj: manutd.com