12/06/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Mediálne správy

Young je potěšen z gólu

Ashley Young se rozhovořil o své radosti ze vstřeleného gólu do sítě Stoke City v rámci Capital One Cupu. Anglický reprezentant se trefil po osmnácti měsících.

Hráč, jež získal ocenění „Muž zápasu“, otevřel na Britannia Stadium skóre tvrdou střelou zpoza vápna. Svěřenci Davida Moyese si konečnou výhrou v poměru 2:0 zajistili místo v semifinále této soutěže, ve kterém se střetnou se Sunderlandem.

 

Jakmile jsem trefil branku, cítil jsem se nepopsatelně,“ řekl Young. „Mohli jste vidět na mé oslavě, jak moc jsem se chtěl zapsat na listinu střelců. Chvíli mi to trvalo. Za gól jsem tedy pochopitelně rád, ale stejně je nejdůležitější postup.“

 

Zápas byl místy rozkouskovaný, ale otěže jsme po většinu času drželi my. Všichni zahráli skvěle, opět jsme ukázali týmového ducha a doufáme, že se nám to povede přenést i do víkendového zápasu s West Hamem.“

 

Rudí ďáblové budou v semifinále čelit týmu ze Sunderlandu, přičemž první kolo, jež se odehraje v týdnu od 6. ledna, bude hostit Stadium of light. Po dvou týdnech se zápas přestěhuje do Divadla snů.

 

Za semifinále jsme rádi. Víme, že to nebude snadná záležitost, pohárové zápasy jsou vždy těžké, ale doufejme, že se nám do finále podaří dostat,“ řekl Young.

 

Zdroj: ManUtd.com


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!