30/07/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Mediálne správy

Wilfried Zaha může odejít na hostování

Manažer Manchesteru United David Moyes připustil, že je ochoten uvolnit Wilfrieda Zahu na hostování, klub však zatím neregistruje žádné konkrétní nabídky.

 

 

Anglický záložník Wilfried Zaha byl poslední posilou bývalého manažera United Sira Alexe Fergusona, nicméně po svém příchodu z Crystal Palace za 15 milionů liber zatím nedostal na Old Trafford větší herní příležitost. V posledním ligovém utkání proti Aston Ville Zaha nastoupil na posledních šest minut utkání.

 

V této sezoně to byl teprve čtvrtý zápas, kterého se zúčastnil, a z toho pouze dvakrát nastoupil v základní sestavě. Proto není překvapením, že se spekuluje o možném odchodu hráče na hostování. Nejvíc má o hráče, který už odehrál také dvě utkání za seniorskou reprezentaci, údajně zájem Newcastle a Everton. Manažer Manchesteru United David Moyes se možnosti, že by Zaha odešel na hostování, nebrání. Žádný fotbalový klub však podle něj zatím neprojevil o tuto možnost zájem.

 

„Wilfovi jsem řekl, že pokud si nebudu myslet, že dostane dostatek zápasů, zvážím tuto možnost. Samozřejmě, pokud přijde nějaké zranění nebo něco podobného, tato možnost padne. Pravda je však taková, že zatím nás nikdo nekontaktoval a s nikým jsme nejednali. Nicméně, pokud se nic nestane, nemám s tím problém,“ řekl David Moyes v rozhovoru pro MUTV.

 

Zdroj: TeamTalk.com


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!