18/06/2021

Hráči United na hostování – 50. týden

Jak si vedli hráči Manchesteru United o tomto víkendu na hostování?

Marnick Vermijl – NEC Nijmegen – Roda JC 4:3
Belgický obránce Marnick Vermijl v dresu Nijmegenu odehrál celé utkání a vstřelenou brankou pomohl domácím k zisku tří bodů. Vermijl má na svém kontě už dvě vstřelené branky a dokazuje, že by v budoucnu mohl dostat na pravém kraji obrany šanci v prvním týmu United. Nijmegen se v holandské lize nachází na 18. místě.

Michael Keane – Charlton – Derby 0:2
Obránce Michael Keane se na hřiště dostal až v 88. minutě, když vystřídal Jamieho Warda. Přesto si však stihl připsat gólovou šanci, když jeho hlavičku po centru Willa Hughese zneškodnil brankář Charltonu. Derby County se momentálně nachází v tabulce Championship na čtvrtém místě zaručující play-off o postup do Premier League.

Tyler Blackett – Blackpool – QPR 0:2
Talentovaný obránce Tyler Blackett nenastoupil v dresu domácích do utkání s QPR, které zvítězilo 2:0. Blackpool v tabulce spadl na 9. místo.

Jesse Lingard – Bournemouth – Birmingham City 0:2
Anglický záložník Jesse Lingard strávil na hřišti celkem 75 minut a svým výkonem pomohl Blues k výhře 2:0. Díky tomuto vítězství se Birmingham v ligové tabulce posunul na 15. místo.

Federico Macheda – Doncaster – Leeds United 0:3
Federico Macheda odehrál v dresu Doncasteru Rovers 83 minut, poté byl vystřídán. Italský útočník se v utkání dostal do jedné gólové šance, kdy stál sám před hostujícím brankářem, ale branku minul. Doncaster se v tabulce Championship nachází na 12. místě.

Ryan Tunnicliffe – Nottingham Forrest – Ipswich Town 0:0
Anglický záložník odehrál v dresu Ipswiche celé utkání, které nakonec skončilo bezbrankovou remízou. Zápas moc pohledného fotbalu nenabídl, přesto však Ryan předvedl velmi slušný výkon. Ipswich je v tabulce na 10. místě.

Nick Powell, Will Keane – Wigan Athletic – Bolton Wanderers 3:2
Nick Powell se na výhře Wiganu nad Boltonem podílel jednou vstřelenou brankou. Powell dlouhodobě v dresu Latics předvádí úžasné výkony a není divu, že je nejlepším střelcem týmu. Začíná se dokonce spekulovat o tom, že by se hráč mohl předčasně vrátit do Manchesteru United, kde by jeho služeb mohl využít manažer David Moyes. I přes skvělé výkony Nicka Powella se Wigan v tabulce nachází až na 14. místě. Do utkání nezasáhl další hráč United Will Keane, který utkání proseděl na lavičce náhradníků.

Angelo Henríquez – Sabadell – Real Zaragoza 1:0
Chilský útočník Angelo Henríquez do tohoto utkání nezasáhl, utkání strávil na lavičce náhradníků. Real Zaragoza se v tabulce druhé nejvyšší španělské fotbalové soutěže nachází na 10. místě.

Ben Amos, Tom Lawrence – Carlisle United – Tranmere Rovers 4:1
Brankář Ben Amos odchytal za domácí celé utkání, předvedl několik dobrých zákroků a inkasoval pouze jednu branku a to když střelu vyrazil do tyče a po odrazu od jeho zad se míč dostal do sítě. Útočník Tom Lawrence se na výhře podílel dvěma brankami. První branku velšský útočník vstřelil už po 38 sekundách hry, další branku přidal v 67. minutě. Celkově na hřišti vydržel až do 69. minuty, kdy jej nahradil Josh Morris. Jeho druhá vstřelená branka velmi připomínala sólo Ryana Giggse z opakovaného utkání semifinále FA Cupu proti Arsenalu z roku 1999. Carlisle United je v tabulce League One na 13. místě.

Davide Petrucci – Geel – Royal Antverpy 2:2
Italský záložník se dostal na hřiště až v 54. minutě a ačkoliv se mu nepodařilo skórovat, předvedl ve středu zálohy solidní výkon. Royal Antverpy je v Belgacom League na 5. místě.

Zdroj: MUFClatest.com