04/08/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Mediálne správy

Rafael je na další fázi LM připraven

Rafael dychtivě očekává los do další části Ligy mistrů a říká, že Manchester United neměl strach z nikoho za posledních 16 let.

 

Brazilský obránce v úterý pomohl United udržet čtvrté čisté konto z šesti zápasů ve skupině A. Losování proběhne v Nyonu ve Švýcarsku a je naplánováno příští pondělí kolem 11:00 SEČ. Zápasy se pak budou hrát v únoru a březnu příštího roku.

 

Bylo důležité, aby jsme se udrželi na prvním místě ve skupině, “ řekl Rafael pro ManUtd.com . „Udělali jsme svou práci a to bylo velmi důležité.

 

Šachtar tvrdě pracoval a hrál dobře v první půli, ale my často drželi míč ve druhé polovině. Jejich Brazilští hráči jsou velmi dobří a byl to těžký zápas. Je to pro nás dobrý výsledek.“

 

Vzpomínám si na minulou sezónu , kdy jsme také vyhráli skupinu a nakonec prohráli s Realem Madrid . Doufám, že se něco takového nebude opakovat, ale my můžeme hrát proti komukoliv. Viděl jsem Manchester City, který vyhrál 3:2 proti Bayernu Mnichov, což je překvapení, ale City skončili na druhém místě tabulky, takže se teď nemůžeme utkat s Bayernem. Myslím, že je to tak dobře.

 

Myšlenky hráčů teď směřují k Premier League na nedělní střetnutí proti Aston Ville. Villa Park je již tradičním lovištěm United, a hráči i tentokrát doufají v plný bodový zisk.

 

Bude to pro nás velmi těžký zápas,“ řekl Rafael. „Musíme se vrátit zpět na vítěznou vlnu, jak předvádíme v Lize mistrů. To samé potřebujeme i v lize.“

 

Je to pravda ( že je Villa Park jedním z našich nejoblíbenějších míst, pozn. red.). Vzpomínám si, že jsme tam v loňském roce hráli velmi dobře, kdy Chicharito vstřelil tři branky (jedna byla nakonec uznána jako vlastní gól Rona Vlaara, pozn. red.). Doufám, že tam získáme další vítězství.

 

 

Zdroj: manutd.com


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!