24/07/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Redaktorské správy

Michael Carrick podepsal s United novou smlouvu

Záložník Manchesteru United Michael Carrick podepsal na Old Trafford nový kontrakt.

 

 

Anglický reprezentační záložník měl v Manchesteru United platnou smlouvu pouze do konce probíhající sezony, kterou nyní prodloužil o rok do léta roku 2015. Carrick, který přišel do United v roce 2006 z Tottenhamu, během svého působení na Old Trafford s týmem získal pětkrát titul v Premier League a jedno vítězství v Lize mistrů.

 

„Jsem velmi rád, že jsem v klubu prodloužil smlouvu. Své působení si tady opravdu užívám. Klub prošel několika změnami a pracovat pod Davidem Moyesem je něco úžasného. Během svého působení jsem tady získal několik trofejí a těším se, až přidám další úspěchy,“ řekl ohledně podpisu nové smlouvy Michael Carrick.

 

„Jsem velmi rád, že Michael prodloužil smlouvu. Během svého krátkého působení jsem si nemohl nevšimnout, že Michael čte skvěle hru a má úžasné přihrávky. Je to výjimečný muž a skutečný profesionál, proto jsem velmi rád, že svojí další budoucnost spojil s tímto klubem,“ uvedl manažer United David Moyes.

 

Michael Carrick v současné době rehabilituje po zranění achillovky a očekává se, že do sestavy United by se mohl vrátit v průběhu příštího měsíce.

 

Zdroj: SkySports.com


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!