15/06/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Mediálne správy

Odchod Willa Keane do Wiganu se odkládá

Odchod útočníka Manchesteru United Willa Keane na hostování do Wiganu se odkládá do té doby, dokud nebude znám rozsah jeho zranění.

 

 

Mladý útočník se zranil během tréninku anglické reprezentace Anglie U21 před utkáním proti San Marinu, ve kterém mladíci Albionu nakonec zvítězili 9:0. 20letý útočník zmeškal minulou sezonu kvůli vážnému zranění kolene a manažer United David Moyes souhlasil s útočníkovým hostováním, aby získal potřebnou zápasovou praxi. Nyní se ale bude čekat na výsledky testů, které ukážou, jak moc je zranění hráčova chodila vážné. Manažer Wiganu Owen Coyle přesto věří, že hráč se příští týden připojí k jeho týmu.

 

„S Manchesterem United jsme ohledně Willa ústně domluveni. Tento týden byl s reprezentací Anglie U21, kde se lehce zranil, proto jsem mluvil s Davidem Moyesem. Vzhledem k tomu, že měl hráč vážné zranění, je určitě správný čas, aby odešel na hostování. Pokud nebudou doktoři v Manchesteru United proti, měl by se k nám Will připojit příští týden,“ řekl Owen Coyle.

 

Will Keane v roce 2011 debutoval v prvním týmu Manchesteru United a je v současné době považován za vycházející talent anglické kopané a to i přesto, že vážné zranění v květnu roku 2012 zbrzdilo hráčův vývoj. Coyle věří, že hráč znovu nastartuje svojí slibnou kariéru a pomůže Wiganu k postupu do Premier League.

 

„Je to kluk, z kterého se může stát světový hráč. Má čich na góly a skvěle čte hru. Už delší dobu jej obdivuji. Bylo by skvěle přidat hráče jeho kvalit do týmu. David Moyes mě bude v následujících dnech informovat o dalším průběhu.“

 

Zdroj: SkySports.com


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!