23/07/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Mediálne správy

Carrick se po operaci vrací k tréninku

Michael Carrick se pomalu vrací k lehkému tréninku po operaci zraněné achillovky.

Anglický záložník, který nedávno podepsal nový kontrakt s týmem z Old Trafford má být mimo ještě dalších 5 týdnů, avšak jeho rehabilitace začala minulý týden, po jeho pauze v Dubaji. Prodloužením smlouvy Carrick spojil svou budoucnost s United na dalšího 2 a půl roku s možností na prodloužení o dalších 12 měsíců.

 

Dle všeho by tato smlouva neměla obsahovat navýšení platu s nynějšího 3,5 milionu ročně. Zprávy o návratu anglického reprezentanta určitě potěší Davida Moyese, jelikož nástupce Sira Alexe Fergusona na 32-ti letého záložníka často spoléhá.

 

Carrick by dle svých slov rád zůstal v týmu co nejdéle to půjde.

 

„Je to fantastický klub a zažil jsem zde spoustu skvělých okamžiků. Momentálně se zde cítím dobře. Právě jsem oslavil 32-té narozeniny, tak ještě nějaký čas mám.“

 

Podle dalších zpráv se druholigový Wigan zajímá o hostování momentálně zraněného Willa Keana. Reprezentant anglického týmu do 21-ti let marodí se zraněným kolenem a manažer Latics Owen Coyle zvažuje hostování mladého útočníka.

 

Moyes se pravděpodobně bude muset poradit s lékařským týmem, než by se mohlo hostování uskutečnit. Wigan se tak možná zaměří na jednoho hráče z dvojice Federico Macheda, nebo Larnell Cole.


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!