28/07/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Mediálne správy

De Gea je se svou formou spokojený

Španělský gólman působí na Old Trafford třetím rokem a po velice vydařeném začátku sezóny cítí, že zažívá nejlepší období své dosavadní kariéry.

 

De Gea má v současné době neotřesitelné místo mezi třemi tyčemi, umlčel drtivou většinu svých kritiků a stal se důležitou součástí a oporou týmu. Postupně tak naplňuje tak svůj potenciál a po těžkých začátcích v dresu United z něho roste gólman světového formátu. David v nedávném rozhovoru, který poskytl klubovému magazínu, řekl, že si užívá toto období své fotbalové kariéry a přeje si, aby jej tento pocit neopustil. Na otázku redaktora, jak hodností dosavadní sezónu a svou formu odpověděl.

 

„Jsem s tím nad míru spokojený. Cítím, že právě teď zažívám mimořádně povedenou chvíli v mojí kariéře a nyní doufám, že to bude takto pokračovat i nadále ve stejném duchu. Mám pocit, že se neustále zlepšuju a chci mít jistotu, že v tom budu dále pokračovat.“

 

Talentovaný gólman načal svou třetí sezónu za Rudé ďábly a v tuto chvíli jej už jen tři zápasy dělí od magické stovky. Je zřejmé, že 100. utkání si na konto připíše už brzy a pravděpodobně to stihne ještě v listopadu/november. A až k tomu dojde, stane se 2. nejmladším brankářem v historii Red Devils, kterému se tento úspěch podařil. Ještě dříve to stihl blonďák Gary Bailey, jenž v letech 1978-1987 odchytal za United celkem 375 zápasů.

 

„Má první stovka, eh? No páni! Budu opravdu nadšený, až dosáhnu na tuto metu. Udělá mi to velkou radost a pak budu chtít, abych dosáhl na 200 a pak 300 startů za tento tým. Prosím, jen ať to takhle pokračuje dál!“ zakončil spokojeně 23letý de Gea.

 

zdroj: manutd.com

 


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!