02/08/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Mediálne správy

Moyes k Fellainimu a Ozilovi

David Moyes přiznal, že okolnosti jej přinutili postavit do hry Marouana Fellainiho dříve, než zamýšlel. Boss však jedním dechem dodává, že Belgičan co nevidět začne ukazovat svou pravou tvář.

Fellaini se k Rudým ďáblům přidal v poslední den přestupového období a nutno podotknout, že také vinou zranění zápěstí ještě nepodává takové výkony, jaké se od něj čekaly. Do svízelné situace ho dostala také červená karta proti Realu Sociedad. Pomalu se ale pětadvacetiletý záložník ze slepé uličky dostává a před soubojem s Arsenalem ladí formu.

 

Sledoval jsem ho a musím říct, že se stále drží zpátky,“ poznamenal Moyes. „Ale musel jsem ho do hry zapojit dřív, než jsem očekával. Chtěl jsem jej začlenit pomalu, ale okolnosti tomu chtěly jinak. Nemyslím si, že byl zcela připraven, ale proti Realu Sociedad odehrál dobrý zápas.“

 

S přestupem na Old Trafford byla spojována také nová akvizice Arsenalu Mesut Ozil, manažer United však tvrdí, že se poohlížel po jiných postech.

 

Vůbec jsme nebyli blízko k jeho podepsání,“ tvrdí Moyes. „Někdo něco řekl, ještě než přestoupil do Arsenalu, ale my jej opravdu nechtěli. My se poohlíželi po jiných pozicích. Máme Shinjiho Kagawu a Wayna Rooneyho, kteří hrají na stejné pozici. Adnan Januzaj rovněž bude hrát tuto roli, až bude starší. Takže Mesut opravdu nebyl někým, po kom jsme prahli. Nevím, kdo kolem nás vytvořil ten zájem, ale my ho opravdu nepotřebovali.“

 

Zdroj: ManUtd.com


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!