05/03/2021

Boss ke zraněním

David Moyes doufá, že zranění, jež se přihodila Jonnymu Evansovi, Rafaelovi a Tomu Cleverleymu, nejsou vážná.

Manažer United byl nucen udělat o poločasové přestávce hned tři změny, přičemž Patrice Evra zápas dohrával také s mírným zraněním. Reorganizace týmu způsobila, že Antonio Valencia musel utkání odehrát na pravém bekovi a strážit tak vedení 3:0, které si dokázali vytvořit už po dvaadvaceti minutách.

Zranili se nám tři hráči,“ potvrdil pro MUTV Moyes. „Pokud počítám i Patrice, který se zranil ještě před poločasovou přestávkou, tak čtyři. Evanse zlobí záda, Rafael si poranil kotník a Tom Cleverley začal vidět dvojitě.“

Je to vůbec poprvé, co jsem musel udělat v poločase hned tři změny. Někdy jsem to možná mohl udělat z důvodu, že tým nehrál dobře, ale nikdy se mi nestalo, aby příčinou byla zranění. Nyní můžu jen doufat, že budou v pořádku.“

Martina Jola musím pochválit za to, jak si v druhém poločase vedli. Pokud prohráváte, chcete od týmu, aby útočili. A on to z nich dokázal získat. My trochu přestali hrát a soupeř si dokázal vytvořit pár šancí. Určitě za to z části můžou i ty poločasové změny. Nicméně Valencia si na pravém bekovi vedl opravdu dobře a dost možná byl v druhém poločase našim nejlepším hráčem,“ okomentoval utkání Moyes.

Zdroj: ManUtd.com