25/07/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Mediálne správy

Chicha vyhlíží šňůru výher

Javier Hernández chce, po tom, co dokázal svým gólem rozhodnout sobotní utkání proti Stoke City, dostat Manchester United na vítěznou vlnu.

 

Mexický útočník dokázal využít Evrův přesný centr, čímž Rudým ďáblům zajistil vítězství. Góly vstřelili také Robin van Persie a Wayne Rooney a tak se i tito útočníci podíleli na obratu zápasu, ve kterém Potters vedli dokonce dvakrát, po gólech Crouche a Arnautoviče.

 

Sebevědomí hráčů, z Old Traffordu bezpochyby narostlo a Chicharito doufá, že tuto skutečnost dokážou využít už v následujícím zápase, což je souboj v rámci Capital One Cupu proti Norwichi, jež se odehraje v úterý.

 

Hodně jsem si to užil, především pak proto, že jsem pomohl týmu ke třem bodům. Vyhráli jsme druhý zápas v řadě a přesně to jsme chtěli,“ okomentoval situaci Chicharito. „Nyní hrajeme doma s Norwichem a pochopitelně se přes ně chceme dostat do dalšího kola poháru. Už chceme jen vítězit. Snad se nám to povede.“

 

Od chvíle, co se v roce 2010 Chicharito k Rudým ďáblům přidal, si pravidelně zadělával na přezdívce „super náhradník“, tedy na něčem, co ve včerejším zápase opět potvrdil.

 

Když byl Hernández otázán na tajemství, které spočívá v těchto výkonech, jež předvádí coby náhradník, odpověděl: „Někdo by řekl, že mám štěstí, já ale tvrdě dřu. Do zápasu dám vše, ať už by to mělo být po celých devadesát minut, nebo pouhou minutu. Každý fotbalista chce hrát devadesát minut, ale já mám k ostatním hráčům, ale i fanouškům, velký respekt. Dělám vše pro to, abych to byl já, kdo odehraje těch devadesát minut, ale konečně rozhodnutí je na bossovi. Chci podávat výkony, jako byl ten včerejší, pak možná budu dostávat šance od začátku.“

 

Zdroj: ManUtd.com


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!