04/08/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Mediálne správy

Evra s největší pravděpodobností opustí po sezoně Old Trafford

Patrice Evra potvrdil, že je připraven po sezoně opustit Manchester United.

 

Francouzský obránce, který se k Rudým ďáblům přidal na přelomu sezony 2005/2006 a dokázal s týmem mimo jiné vyhrát také Ligu mistrů, připustil, že kvůli osobním důvodům hodlá na konci letošní sezony opustit klub z Manchesteru.

 

Rozhovor, ve kterém tato tvrzení sdělil, odvysílala stanice Téléfoot. Zde vám přinášíme část rozhovoru, ve které se francouzský obránce zmiňuje o své budoucnosti na Old Trafford.

 

Reportér: „Váš kontrakt vyprší v červnu 2014. Znepokojuje Vás to nějak?“

 

Evra: „Vůbec ne. Jedná se o mou osobní věc. Není to Manchester United, kdo se mnou nechce uzavřít kontrakt. Celá tahle věc je čistě mé rozhodnutí. Manchester United chtěl, abych zde ukončil kariéru, ale zkrátka do toho vlezla osobní věc.“

 

Reportér: „Více už to rozvést nemůžete?“

 

Evra: „Ne.“

 

V rozhovoru, který začal konverzací především o Francku Ribérym, se zástupce kapitána francouzského reprezentačního výběru rovněž rozpovídal i o ostatních členech týmu, kteří jej v minulosti kritizovali. Mimo jiné také o ex-obránci francouzského týmu Bixente Lizarazuovi, jež nyní pracuje pro L´Equipe, RTL a TF1.

 

Po tomto vyjádření lze očekávat, že se David Moyes v následujících přestupových obdobích zaměří především na post levého obránce. Mezi největší favority, jakožto nástupce po Evrovi, patří Luke Shaw ze Southamptonu a Leighton Baines s Contreaem, o které už David Moyes projevil zájem v létě.  Patrice Evra navíc není jediný obránce, kterému končí smlouva. Náhradu, ať už ve vlastních řadách, či v jiném týmu, by mohl David Moyes hledat také za Nemanju Vidiče, jemuž kontrakt končí rovněž v červnu následujícího roku.

 

Zdroj: sportwitness.ning.com


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!